Business World Global

MOKA, Mahsupp’u hayata geçirdi

MOKA, Mahsupp’u hayata geçirdi
07 Kasım 2022 - 16:43

Türkiye İş Bankası’nın ödeme sistemleri alanında faaliyet gösteren iştiraki MOKA Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu AŞ, bayilik sistemiyle çalışan üye iş yerlerinin, ödeme alma ve tahsilat süreçlerini kolayca yönetebilecekleri işlem paneli Mahsupp’u hayata geçirdi.

Mahsupp, üye iş yerlerinin alt satıcı, bayi ve müşterilerinden ödeme alma süreçlerini tek bir panelde konsolide ederek, tüm tahsilat sürecinin tek bir platform üzerinden yürütülebilmesini sağlıyor. Tahsilat, raporlama ve ödeme detaylarının kullanıcı dostu bir arayüz üzerinden sunulmasını sağlayan Mahsupp ile tahsilat süreçleri tüm alt satıcılar için dijitalleşirken, hem bayiler hem de ana satıcıların operasyonel yükü minimuma inmiş oluyor.

Hızlı, kolay ve entegre tahsilat platformu Mahsupp ile kullanıcılar, anında veya linkle ödeme alabilirken, bayi ve alt bayilerinin işlemlerini tek bir panelde kolayca takip edebiliyor. Ayrıca, ERP entegrasyonları sayesinde tahsilata ilişkin verilerini kendi sistemlerine kolayca aktarabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen MOKA Genel Müdürü Halim Memiş, kullanıcılarının finansal ihtiyaçlarını müşteri deneyimini ön planda tutarak karşılayacak, yenilikçi finansal teknoloji çözümleri sunmayı hedeflediklerini vurgulayarak, “Bu stratejimiz doğrultusunda, yeni iş modelleriyle değer yaratmaya ve her zaman tüm temas noktalarında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Memiş, “herkesin tahsilat platformu” olarak gördükleri Mahsupp’u da bu fikirden hareketle hayata geçirdiklerini ve bayilik sistemiyle çalışan üye iş yerlerinin ödeme alma ve ödeme süreçlerini takip etme noktasında hayatlarını kolaylaştıran bir işlem paneli sunduklarını ifade etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.