Business World Global

Konica Minolta, bizhub 225i’yi piyasaya sürdü.

Konica Minolta, bizhub 225i’yi piyasaya sürdü.
21 Şubat 2020 - 14:04

Konica Minolta, küçük ve orta ölçekli ekipler ve şirketlerdeki çalışma grupları için bizhub 225i’yi geliştirdi. Küçük boyutları ile bizhub 225i’ye en küçük ofislerde bile daima yer bulunur.

Konica Minolta Avrupa İş Çözümleri Ürün Planlama Müdürü Jürgen Dobbrunz, “Bugün, güvenilir ve anında kullanılabilir bir MFP, üretken bir çalışma ortamının temel ön koşullarından biridir” diyor ve ekliyor:

“Bizhub 225i, kullanımı kolay ve geniş fonksiyon yelpazesi ile neredeyse bütün günlük baskı işini gerçekleştirmenizi sağlar. Böylece tüm çalışanlara katma değer yaratacakları işler için daha fazla zaman bırakır.”

Bizhub 225i, 1.350 sayfaya ulaşan yüksek kağıt kapasitesi sayesinde sık sık kağıt ekleme zorunluluğunu ortadan kaldırarak zaman kaybını önler.

Kompakt yazıcı standart olarak renkli tarama sağlar. E-posta, FTP ve SMB gibi çeşitli hedeflere taramalar gönderen bizhub 225i, TWAIN taraması sunarak da tam ağ entegrasyonu sağlar. Standart olarak gelen USB’ye tarama özelliği sayesinde dokümanları kolayca dijitalleştirip yanınıza alabilirsiniz. Kolay kopyalama ve tarama işleri için bizhub 225i, isteğe bağlı çift yönlü belge besleyici ile de donatılabilir. Bu özelliği sayesinde orijinalleri 55 ipm’ye kadar olan hızlarda tarar ve çift taraflı belgeleri otomatik olarak işler.

Ekolojik tasarımı ve biyokütle içeren entegre Simitri HD toner sayesinde, bizhub 225i en yüksek eko standartlarını karşılar. Almanya’daki bağımsız Blue Angel ile sertifikalandırılan bizhub 225i, TEC değeri yeni Energy Star 3.0 kriterlerini yerine getirmektedir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.