Business World Global

Gülizar Irmak’ın ilk kitabı “Engelli Koşu – Bir Senaryo Hikayesi” okurlarıyla buluştu

Gülizar Irmak’ın ilk kitabı “Engelli Koşu – Bir Senaryo Hikayesi” okurlarıyla buluştu
11 Haziran 2024 - 17:00

Ünlü oyuncu ve senarist yazar Gülizar Irmak edebiyat dünyasındaki ilk adımını “Engelli Koşu – Bir Senaryo Hikayesi” adlı kitabıyla attı. Kitabın imza günü, D&R Zorlu Center’da büyük bir katılımla gerçekleşti.Yazdığı senaryo hikayeleri ve oyunculuğu ile adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu ve senarist yazar Gülizar Irmak, ilk kitabı “Engelli Koşu” ile edebiyat dünyasında büyük bir heyecan yarattı. “Öyle Bir Geçer Zaman ki”, “Bana Artık Hicran De” ve “Ömer” dizilerinin tasarım ve senaryolarını başarıyla üstlenen Irmak, son olarak edebi yeteneğini okurlarıyla paylaşma fırsatı buldu.

İmza gününe ilgi yoğundu

Çıktığı ilk günden itibaren kitapseverler tarafından beğeniyle karşılanan kitabın imza günü, D&R Zorlu Center’da düzenlenen etkinlik ile gerçekleşti. Irmak’ın hayranlarıyla buluşmasına vesile olan imza gününe yoğun bir katılım sağlanırken, Irmak da samimi ve içten tavırlarıyla dikkat çekti. Okuyucularıyla birebir sohbet eden ve kitaplarını imzalayan Irmak, yazım sürecine dair anılarını ve düşüncelerini paylaştı.

İmza gününe ünlü oyuncu Meral Çetinkaya ve Gülizar Irmak’ın kardeşi karikatürist Varol Yaşaroğlu katılarak, desteklerini gösterdiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]