Business World Global

FleetGO ile pandemi süresince uzaktan ve kesintisiz takip avantajı!

FleetGO ile pandemi süresince uzaktan ve kesintisiz takip avantajı!
02 Mart 2021 - 12:48

FleetGO’nun gerçek zamanlı ve uzaktan izleme özelliği, araçlarınızın ve sürücülerinizin gerçek zamanlı konumlarına ve seyahat geçmişlerine genel olarak bakış imkânı sunuyor. Uluslararası nakliye firmaları, araçlarının; gerçek zamanlı konum, lastik basıncı, yakıt, sıcaklık takibi gibi değerlerini anlık olarak takip ederek olası aksaklıkları öngörebiliyor, önlem alabiliyor.  Filoları üzerindeki hakimiyetini koruyor. İlettiği anlık bildirim ve uyarılarla COVID-19 sürecinde müşterilerine takip ve kontrol avantajı sağlıyor. Böylece filo yönetim süreçlerindeki zaman ve enerji kaybı, yerini verimliliğe bırakıyor.

Pandemi süresince müşterilerine araç takip avantajı sunduklarına dikkat çeken FleetGO Türkiye Satış Geliştirme Sorumlusu  Serkan Balaban;  “Karantina altında olduğumuz bu zor süreçte gıda, içecek ve ilaç ürünlerinin yanı sıra özellikle ev ve kişisel temizlik ürünlerinde bir artış söz konusu oldu. FleetGO olarak ısıya duyarlı bu ürünlerin, karantinada bulunan tüketicilere sorunsuz ulaşmasına katkıda bulunduk ve bulunmaya devam ediyoruz.”

Kişiselleştirilmiş Çözümler

FleetGO, iş ortakları ile birlikte çalışarak onların uluslararası filo yönetim süreçlerini geliştirmek için tasarlanmış, kıtalararası sistem ve çözümleriyle hizmet veriyor. Global ölçekteki deneyimleri sayesinde, müşterileriyle birlikte çalışarak ihtiyaçlarını anlamak ve geliştirmek için gerekli bilgi ve uzmanlığını kullanıyor. Hızlı ve sonuç odaklı teknolojik çözümleriyle müşterilerinin etkin bir filo yönetim süreci inşa etmelerini sağlıyor.

Avrupa’da 5.000’den fazla şirket, her gün operasyonlarını optimize etmek ve maliyetlerini düşürmek için FleetGO’ya güveniyor. FleetGO, uluslararası hizmet üreten bir şirket olarak global pazardaki tecrübesini Türkiye’deki müşterilerinin filo yönetim ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıyor. Teknolojiye yaptıkları yatırımlar ve sundukları hizmetlerin sürdürülebilirliği FleetGO’yu rakiplerinden ayırıyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.