Business World Global

“Dönüşüm yolunda yepyeni bir vizyon ve yepyeni bir hikaye”

“Dönüşüm yolunda yepyeni bir vizyon ve yepyeni bir hikaye”
19 Ocak 2023 - 17:39

Sibel Selvi / İnomist İletişim Ajans Başkanı 

İnomist İletişim Danışmanlığı olarak, 2012 yılında “İletişimde İnovatif Yaklaşım” mottosuyla yola çıktığımızda heyecanlı, tutkulu ve istekli bir ruhun izini rehber kabul ettik. Yolculuğumuz boyunca inovatif yaklaşımlarla geçmiş ve geleceğin ortak hikayesini bugünden yazmaya kararlı, tutkulu iletişimciler olarak ulusal ve uluslararası birçok markaya yol arkadaşlığı yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Bir farkla! Yeniden yenilenerek…

İlk günkü heyecanımız sabit, dinamiklerimiz ise her daim gelişim ve değişim içinde. Mevcut bir kabuk değişiminden ziyade daha kapsamlı, daha derin bir dönüşüm sürecine girerek yepyeni bir vizyon oluşturduk. Değişim serüvenimize bizi temsil edecek bir logo oluşturmakla başladık. Bugünlerde ise web sitemizi de tamamen değiştirerek yeni bir dijital vitrin yaratmak üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz. Dünün bugüne, bugünün geleceğe entegre olduğu, geleneksel ve dijital dinamiklerin aynı yerde buluştuğu yepyeni bir rota oluşturduk. Değişen dijital vitrinimiz; dinamik, güçlü, inovatif, çift yönlü iletişimi benimseyen, bütünsel bir döngüyü temsil eden, kapsayıcı, çeşitliliğe açık, renkli ve özgün bir bakış açısını karakterize ediyor.

İsmimize de ilham veren ‘İletişimde İnomist Yaklaşım’ mottosu, belirlediğimiz yeni rotamıza hala rehberlik etmeye, denenmemişi deneme merakımızı desteklemeye, keşfetme arzumuzu motive etmeye ve sürekli yenilenip en iyi halimize dönüşmemizi sağlamaya devam ediyor.

Değişen, değiştikçe büyüyen, büyüdükçe cesur adımlar atmaya devam eden bir aile olarak her işi büyük bir tutku ve istekle yürütüyor, sadece PR ya da sadece dijital alanda değil her iki disiplinde de deneyimli ve dinamik bir ekiple çalışıyoruz. Hem kaliteli içerik ve proje üreten hem dijitalin dinamiklerini iyi bilen hem de tasarımda farklılaşan işlere imza atan bir iletişim danışmanlığı ajansı olarak 10 yıldır hikayemize başarılar eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Hikayemizde PR’ı ve dijitali bir arada yürütüyor; pek çok farklı sektörden global ve yerli B2B ve B2C markalarla hizmet portföyümüzü her geçen gün büyütüyoruz. Teknoloji, otomasyon, robotik, elektrik-elektronik, asansör, yapı, inşaat, iklimlendirme, güvenlik, cam endüstrisi, su teknolojileri, hayvancılık, denizcilik, otomotiv, mobilya ve gıda gibi farklı sektörlerden kurumlara yol arkadaşlığı yapıyoruz. Güçlü takımımız ve yenilenen yüzümüzle yeni rotalarda, ilham veren işlere imza atmaya devam edecek, markalarımıza yol arkadaşlığı yapmayı sürdüreceğiz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.