Business World Global

DocPlanner, CRM sağlayıcısı Tuotempo’yu satın aldı

DocPlanner, CRM sağlayıcısı Tuotempo’yu satın aldı
33.889
10 Kasım 2019 - 15:51

Online sağlık platformu DocPlanner, Avrupa’nın büyük CRM çözümü sunan İtalya merkezli Tuotempo’yu satın aldı. Bu satın alma çerçevesinde DocPlanner, doktor ve sağlık kurumlarına sunduğu hizmeti yukarıya taşırken Tuotempo’nun satış, müşteri hizmetleri ve ürün geliştirme ekiplerinin desteklenmesine de odaklanacak.

DocPlanner, Avrupa’nın büyük sağlık kurumları için CRM çözümleri sunan İtalya merkezli Tuotempo’yu bünyesine kattığını açıkladı. Bu satın alma; hizmetini kliniklere, özel hastanelere ve sağlık gruplarına yaymayı hedefleyen DocPlanner’ın ve şirketin Türkiye iştiraki olan DoktorTakvimi’nin sağlık alanında sunduğu çözümleri daha da yukarıya taşıması adına önemli bir adım olacak. Bu satın almayla hizmet skalasını daha da geliştiren DocPlanner, TuoTempo’ya sermaye ve satış konularındaki uzmanlığıyla ilgili de yatırım yapacak ve şirketin satış, müşteri hizmetleri ve ürün geliştirme ekiplerinin desteklenmesine odaklanacak.

DocPlanner’ın kurucusu ve CEO’su Mariusz Gralewski, konuya ilişkin şunları söyledi: “Bu satın alma DocPlanner için dönüşümsel bir kazanımdır. Donatello Bianco’ya ve TuoTempo’daki güçlü ekibe DocPlanner ailesine hoş geldin diyoruz. Hep birlikte DocPlanner’ın sağlık hizmeti alanındaki varlığını daha güçlendirmeye kararlıyız.”

TuoTempo’nun kurucusu ve CEO’su Donatello Bianco ise “DocPlanner Grubu’nda, başarılı CRM uygulamamızı küresel olarak ölçeklendirmek için ihtiyaç duyduğumuz mükemmel enerji, büyüme zihniyeti ve kültür karışımını elde edebildik. Sayın Gralewski, bu değerleri derin bir adalet ve şeffaflıkla temsil ediyor. DocPlanner, uzun zamandır beklediğimiz en iyi ortak” dedi.

DocPlanner Türkiye iştiraki olan DoktorTakvimi CEO’su ve DocPlanner Kurumsal Başkan Yardımcısı Cem Yücelten, “DocPlanner, mevcut vizyonu doğrultusunda güçlü ve kararlı bir şekilde yeni misyonlar edinerek ilerliyor. TuoTemp ürün yelpazemizi tam da istediğimiz noktaya doğru genişletecek bir iş birliği yaratmamızı sağladı. Türkiye özelinde bu hizmetin farklı varyasyonlarla pazarda etkin olacağını düşünüyoruz” diye konuştu.

DocPlanner ve Türkiye iştiraki DoktorTakvimi, daha iyi ve verimli bir sağlık hizmetinin standart haline gelmesini arzu ediyor. Büyümesine artan bir ivmeyle sürdüren, alanında lider dijital sağlık platformu, kişilerin online kanallar üzerinden ücretsiz olarak bölgelerinde bulunan hekim, uzman dataları ile onlar hakkındaki yorumlara erişmesini sağlıyor. Ayrıca hastalar ve danışanların randevu almalarını sağlayan, sonrasında tüm bu randevu süreçlerini hatırlatma servisleri, çağrı merkezi desteği gibi operasyonel hizmetlerle destekleyecek bir organizasyonu da bünyesinde barındıran DocPlanner, paydaşları için kusursuz bir hizmet sunuyor.

Klinik ve hastane sistemlerine entegre olan TuoTempo, bu sistemlerle beraber çalışabilecek, hasta/danışan iletişimi ve randevu alımı, hasta portalları ve davranış analizi gibi üç alanda büyük sağlık hizmeti sağlayıcıları için gelişmiş bir CRM hizmetini sunuyor. Çok kanallı iletişimleri ve anketleri, online randevu ve ödeme, kayıt yapma, video ziyaretleri, dijital hasta geçmişi dosyası gibi işlemleri bünyesinde barındıran TuoTempo, bu sayede yönetim maliyetlerini azaltırken hasta ve danışan memnuniyetini de artırıyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    sanalbasin.com üyesidir

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.