Business World Global

Dijital Dönüşüm Haftası Başlıyor!

Dijital Dönüşüm Haftası Başlıyor!
13 Ekim 2021 - 12:43

Hangi yeni trend veya akım gelirse gelsin, Dijital Dönüşüm artık hayatımızın odağı olmaya devam edecek. Gelecek ne getirirse getirsin, kurumların geleceğe hazır olmaları gerekir.

“Dijital Ekonominin Yükselişi ve CEO’ların Yeni Gündemi” temalı Dijital Dönüşüm Haftası,  2.IDC Türkiye Dijital Dönüşüm Zirvesi ve Ödül Töreni 2021, 19-22 Ekim’de IDC Dijital Platformu üzerinden gerçekleşecek.

Ücretsiz katılımcı kaydı için tıklayınız

İş Birimleri Teknolojiye Yön Veriyor 

Tüm iş birimleri; Finans, Pazarlama, İnsan Kaynakları, Satış, Müşteri Deneyimi ve CEO, CHRO, CFO ve CMO yöneticileri de kapsayan alt oturumlarda “Geleceğin Kurumları” olabilmek için yeni nesil teknolojilerin tartışılacağı paralel oturumlar gerçekleşecektir.

Lider Sektörler Dijitalleşme Stratejilerini Tartışacak

Finans, üretim, perakende, enerji, kamu, eğitim, sağlık sektörlerinin lider kurumları, regülatörleri, STK’ları, girişim ekosistemlerinin üst düzey yöneticileri, profesyonelleri ve global IDC analistleri dijitalleşmede gelecek stratejilerini belirleyecek.

Geleceğe hazır organizasyonlar, işin geleceği, dijital inovasyonun geleceği, dijital dönüşümün kurumlara getirisi, dijital dönüşümü destekleyen yeni nesil teknolojiler, inovasyon yönetimi, veriye dayalı iş modelleri, modern veri merkezleri, bulut bilişim, dijital ekonomi, dijitalleşme ile rekabet avantajı sağlamak, dijital altyapı optimizasyonu, kurumların dijital iş yapış şekilleri, müşteri ve tükecinin geleceği ana başlıklarına ait deneyim ve öngörüler paylaşılacaktır. 

Türkiye’nin En Başarılı Dijital Dönüşüm Projeleri Seçiliyor

Dijital Dönüşüm Haftası kapsamında “IDC Dijital Dönüşüm Ödülleri” sahiplerini bulacak. 70 kurumdan 185 proje 50’nin üzerinde C-level BT yöneticisi tarafından oluşan Jüri heyeti tarafından değerlendirilerek ülkemizin en değerli dijital dönüşüm projeleri ödüllendirilecek.

Etkinliğe katılım ücretsizdir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.