Business World Global

ÇiçekSepeti’nden Dünyada Bir İlk; Sipariş Görsel Onayı.

ÇiçekSepeti’nden Dünyada Bir İlk; Sipariş Görsel Onayı.
16 Mart 2020 - 12:15

ÇiçekSepeti, müşterilerine sunduğu hizmeti bir üst seviyeye taşıyarak dünyada ilk defa uygulamaya alınan “Sipariş Görsel Onayı” dönemini başlattı. ÇiçekSepeti müşterileri, verdikleri çiçek ve yenilebilir çiçek siparişlerinde, gönderim öncesi hazırlanan ürünün son halini görerek onay verebiliyor.

Pek çoğumuz sevdiklerimize bir sürpriz yapmak, doğum gününü ya da evlilik yıl dönümü gibi özel bir günü kutlamak, bir dostumuzun yeni işini tebrik etmek için çiçek ya da yenilebilir çiçek gönderiyoruz. Hayatın hızlı temposu nedeniyle bunu da genellikle masa başında yapıyor, online çiçek ve hediye siparişini tercih ediyoruz.

Online hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi Çiçek Sepeti de müşteri memnuniyetini artırmak hedefiyle dünyada ilk defa uygulamaya alınan “Sipariş Görsel Onayı” dönemini başlattı. Bu kapsamda Çiçek Sepeti’nden çiçek ve yenilebilir çiçek gönderimi yapanlara, siparişleri hazır olduğunda ürün görseli kısa mesaj ve e-posta yoluyla iletiliyor. Müşteri, 10 dakika içerisinde sipariş görselini onaylama hakkına sahip oluyor ve hediyesini ya da kendisi için satın aldığı ürünü dağıtım öncesi görme şansı buluyor.

ÇiçekSepeti.com hakkında;

Türkiye’de online hediye sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan hediye göndermeyi sağlamak hedefiyle yılında kurulan ÇiçekSepeti.com, bugün çiçek ve yenilebilir çiçek ürünlerinin yanısıra kişiselleştirilmiş hediyeler, takı ve aksesuarlar, moda, kozmetik, ev-yaşam, hobi gibi pek çok kategori altında zengin bir hediye koleksiyonu sunuyor. ÇiçekSepeti.com, Türkiye’deki başarı hikâyesini globalde LolaFlora markasıyla başta Meksika olmak üzere pek çok farklı ülkede sürdürüyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.