Business World Global

Burgan Bank’tan Geleceğe Değer Hayat Sigortası.

Burgan Bank’tan Geleceğe Değer Hayat Sigortası.
21 Ocak 2020 - 11:37

Burgan Bank, NN Hayat ve Emeklilik iş birliği kapsamında ‘’Geleceğe Değer Hayat Sigortası’’ ile hem müşterilerine hem de onların sevdiklerine değer veriyor. Poliçe süresi içerisinde; tehlikeli hastalıklar ve kaza sonucu vefat teminatlarını bir arada bulunduran ayrıca yaşa ve cinsiyete göre değişiklik göstermeyen tek ürün olarak öne çıkıyor. Sigorta süresini 3 veya 5 yıl olarak belirleyebilen Burgan Bank müşterileri ‘’Hayatta Kalma Teminatı’’ ile ödeyeceği primleri vade sonunda geri alabilirken aynı zamanda vergi avantajından da yararlanabiliyor.

Burgan Bank, hayatın getireceği beklenmedik durumlarda müşterilerinin yaşam kalitesini korumasına destek oluyor. Onların karşılaşabileceği riskleri, NN Hayat ve Emeklilik iş birliğinde geliştirilen “Geleceğe Değer Hayat Sigortası” ile güvence altına alan Burgan Bank, TL cinsinden prim iadeli koruma ürünüyle bir yenilik sunuyor ve poliçe süresinin sonunda ödenen primleri iade ediyor.

Burgan Bank müşterileri, isteğe bağlı olarak 3 veya 5 yıllık “Geleceğe Değer Hayat Sigortası”ndan faydalanabiliyor, poliçe tutarını tek seferde veya aylık ödemeler halinde yapabiliyor. Aynı zamanda müşterilere her yıl yüzde 10 teminat artış fırsatı sunulurken, poliçe süresi içerisinde kanser dahil 17 tehlikeli hastalığa bağlı risklerin gerçekleşmesi halinde kişiye; kaza sonucu vefat gibi durumda ise lehtar(lar)ına veya kanuni varislerine teminat tutarı ödeniyor.

Ödediğinden fazlasını alma avantajı

Yaşa ve cinsiyete bağlı değişim göstermeyen sigortadan, 18-60 yaş aralığındaki tüm Burgan Bank müşterileri faydalanabiliyor. Burgan Bank, tek seferde toplam primini ödeyen kişilere vade sonunda ödediklerinden fazlasını alma avantajı sunuyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.