Business World Global

Beymen Group’un merkez ofisine yeşil enerji sertifikası

Beymen Group’un merkez ofisine yeşil enerji sertifikası
25 Temmuz 2023 - 18:18

Beymen Group’un merkez ofisi Beymen Group Campus Uluslararası Yeşil Enerji Sertifikası’nın sahibi oldu.

Dünyanın en prestijli ve popüler ofisleri arasında yer alan Beymen Group’un Vadistanbul’daki merkez ofisi Beymen Group Campus, kampüs enerjisinin yenilenebilir enerji kaynaklarından üretildiğini belgeleyen “Uluslararası Yeşil Enerji Sertifikası” ile sürdürülebilirlik yolculuğunu güçlendiren önemli bir adım attı.

Gelecek kuşaklara daha güzel bir dünya bırakma sorumluluğuyla sürdürülebilirlik çalışmalarını yürüten Beymen Group, İstanbul’daki merkez ofisi Beymen Group Campus’te, kampüs enerjisinin yenilenebilir kaynaklardan üretildiğini gösteren “Uluslararası Yeşil Enerji Sertifikası”nın (I-REC) sahibi oldu. Emisyon hedeflerine ulaşmanın ve çevresel sürdürülebilirlik çalışmalarını yürütmenin dünya ölçeğindeki önemli referanslarından biri olarak kabul gören I-REC sertifikası ile Beymen Group, ürettiği enerjinin kaynağının ve niteliğinin izlenebilirliğini sağlayarak, tükettiği elektriğin yenilenebilir enerji kaynaklarından üretildliğini belgeledi.

Beymen Group, Vadistanbul’daki 10 katlı müstakil merkez ofisinde Beymen, Beymen Club, NetWork ve Divarese markaları, satınalma ve ürün, satış ve operasyon, commercial, ve e-ticaret, pazarlama ve iletişim, insan kaynakları, mali işler, mimari projeler, iç denetim, kiralama, iş geliştirme, teknoloji ve dijital dönüşüm departmanları ile faaliyetlerini sürdürüyor.

Beymen Group, sürdürülebilirlik hedeflerini ve yol haritasını içeren kapsamlı stratejik planını önümüzdeki günlerde açıklamaya hazırlanıyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]