Business World GlobalTüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Balparmak Apitera Propolis ile Kışa Hazır Ol

Balparmak Apitera Propolis ile Kışa Hazır Ol
57.549
07 Aralık 2020 - 7:53

Balparmak’ın 40 yıllık uzmanlığıyla geliştirilen ve yerli propolis içeren Apitera Propolis, doğal bal ile tatlandırılmış formülü ile kolayca tüketilebiliyor.

Covid-19 süreciyle birlikte bağışıklık sistemini desteklemenin önemine ilişkin farkındalık daha da arttı. Bağışıklığı güçlü olan kişilerin daha az hastalandığı ya da hastalığı daha hafif atlattığı biliniyor. Bu nedenle her mevsimde, hayatımızın her döneminde bağışıklık sistemini destekleyen ürünler kullanmak büyük önem taşıyor. 40 yıldır doğal, sağlıklı ve analiz edilmiş bal ve diğer arı ürünlerini sofralara taşıyan Balparmak, Apitera Propolis ile kış aylarında da sizi yalnız bırakmıyor.

TÜBİTAK desteğiyle gerçekleştirilen araştırma projesi sonucunda geliştirilen özel üretim teknolojisi kullanılarak yerli propolisten üretilen etken maddesi yüksek Balparmak Apitera Propolis, doğal bal ile lezzetlendirildiği için çok daha kolay tüketilebiliyor. Hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanımına uygun olan Balparmak Apitera Propolis, aç ya da tok karnına, ister bir içecek ya da yiyeceğe ilave edilerek ister doğrudan tüketilebiliyor.

Dozu belirli (175 mg saf propolis) 7 adet tek kullanımlık saşe içeren özel ambalajında satışa sunulan Balparmak Apitera Propolis, bu sayede hijyenik kaldığı gibi, kullanımına kadar hava ve ışıkla temas etmediğinden etken maddelerini koruyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.