Business World Global

Amazon Prime Day, Türkiye’de 11-17 Temmuz’da

Amazon Prime Day, Türkiye’de 11-17 Temmuz’da
22 Haziran 2023 - 1:09

Amazon’un 2015 yılından bu yana her yıl tüm dünyada gerçekleştirdiği, Prime üyelerine özel kaçırılmayacak indirimler, ürünler ve fırsatlar sunan Prime Day, bu yıl Türkiye’de 11 – 17 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek. Prime Day boyunca Prime üyeleri, teknolojiden modaya, güzellikten elektrikli ev aletlerine yüz binlerce üründe kaçırılmayacak indirimlerden faydalanabilecek.

Prime Day için Amazon Türkiye‘nin bir diğer sürprizi ise bugün açıklandı. Bu yıl Amazon.com.tr, indirim kampanyasının kurgusunda kuralları tersine çeviriyor ve indirime girecek ürün ve markaları müşteriler ile birlikte belirliyor. Dünyada müşteri odaklılığıyla tanınan Amazon, Prime Day kampanyasında yenilikçi bir dokunuşla müşterilerinin indirim taleplerini toplamak için Prime İndirim Avcıları’nı görevlendirdi. Türkiye’nin en çok takip edilen influencer’larından olan ve bugüne kadar kaçırılmayacak indirimleri takipçileriyle paylaşan isimlerden oluşan Prime İndirim Avcıları, Prime Day’e kadar takipçilerinden indirim istedikleri marka ve ürün tercihlerini toplayacak. Prime Day indirimleri belirlenirken de bu ürünler önceliklendirilmesi sağlanacak.

Prime Day’in bu yılki tarihlerinin duyurulduğu toplantıda konuşan Amazon Türkiye Ülke Müdürü Richard Marriott, “Prime, Amazon’un tasarruf, kolaylık ve eğlenceyi bir arada sunduğu benzersiz üyelik programımız. Üyelerimize yıl boyunca Prime’a özel fırsatlar, ücretsiz ve hızlı teslimat seçenekleri, Prime Video ve Prime Gaming’in sağladığı kapsamlı eğlence deneyimleriyle, tek bir üyelikle hem alışveriş hem eğlencede tasarruf yapma fırsatı sunuyoruz. Prime üyelerimize, amazon.com.tr’de yılın bugüne kadarki en iyi indirim oranlarını sunduğumuz Prime Day, bu yıl Türkiye’de tam bir hafta boyunca sürecek. Amazon.com.tr olarak bu yıl Prime üyelerimizi kutlamak için müşteri odağımızı bir adım ileri taşıdığımız yenilikçi bir kampanya hazırladık. Müşterilerimiz Prime Day indirimlerinde görmek istedikleri ürün ve markaları Prime İndirim Avcıları aracılığıyla bize iletebilecek. İster yeni trend olmuş bir ürünü denemek ister favori ürünlerinizi yedeklemek için, tek yapmanız gereken alıveriş listenizi oluşturup Prime İndirim Avcılarını takip ederek indirimde görmek istediklerinizi onlara iletmek.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.