Business World GlobalTüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Alligator Boya’nın online alışveriş platformu boyadasonmoda.com hizmete başladı.

Alligator Boya’nın online alışveriş platformu boyadasonmoda.com hizmete başladı.
1.925
07 Haziran 2019 - 15:29

2004 yılından bu yana tüketici odaklı çalışmaları ile hizmet veren Alligator Boya, Boyada Son Moda sloganı ile online alışveriş platformunu hizmete sundu.

Boya ve tasarım alanında ihtiyaç duyulan tüm ürünleri tüketicilerle buluşturan boyadasonmoda.com web sitesinde, açılışa özel pek çok sürpriz de ziyaretçilerini bekliyor.

Tüketici odaklı ve yenilikçi yaklaşımıyla faaliyetlerini sürdüren Alligator Boya, web sitesi üzerinden satışla tüketici, boyacı ve tasarım alanında ürüne ihtiyaç duyan herkesin hayatını kolaylaştıracak bir çalışmaya imza atıyor.

Sağlıklı iç cephe boyaları Alligator ELF Premium serisi ürünlerden, ahşap grubu ürünlere, fonksiyonel grupta yer alan karatahta boyası Alligator Chalky’den projeksiyon boyası Alligator Projectura’ya uzanan geniş bir yelpaze online satışta tüketicinin kolayca ulaşabilmesi için satışa sunuluyor.

www.boyadasonmoda.com

Alligator Boya tarafından gerek ürün gamı çeşidi gerekse yenilikçi trend ve renkleri ile online alışveriş yapmak isteyen tüketicilere hizmet vermeye başladı.

www.boyadasonmoda.com web sitesi ile başlayan pratik boya ve boya için kullanılabilecek yardımcı ürünlerin alışverişine yönelik hazırlanan site, açılışa özel birçok sürprizi de beraberinde getiriyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.