Business World Global

Allen-Bradley® Guardmaster® 440G-EZ üretimde verimi artırıyor

Allen-Bradley® Guardmaster® 440G-EZ üretimde verimi artırıyor
22 Nisan 2021 - 11:18

Rockwell Automation’ın yeni emniyet anahtarı her tür emniyet kapısı için kilitleme özelliği sağlıyor

Endüstriyel otomasyon ve dijital dönüşüm alanında dünya lideri Rockwell Automation’un geliştirdiği  yeni Allen-Bradley® Guardmaster® 440G-EZ elektromanyetik kilit anahtarı, çalışanları, süreçleri ve ekipmanı korumaya yardımcı oluyor. Emniyet kapıları için fiziksel bir kilitlenme sağlayan anahtar, olası tehlikeli bölgelere sadece güvenli olduğu sırada erişime izin veriyor. Yeni özellik çalışanları korurken aynı anda süreçlerin plansız arızalarla durmasını engelleyerek verimi artırıyor.

440G-EZ elektromanyetik emniyet anahtarı kapı stabilitesini artıran, hizasızlıkları ve tehlikeli sallanmaları azaltan power-to-lock (PTL) teknolojisi kullanıldı. Yüksek tutuş gücü ve hizalanma toleransı sayesinde 440G-EZ her tür emniyet kapısında kullanılabiliyor.

Zarif bir tasarıma sahip anahtar, optimal kurulum esnekliği sağlamak amacıyla 5-pinli veya 8-pinli M12 mikro çabuk açılır domuzkuyruğu kontakt da dahil, farklı montaj ve bağlantı seçeneklerine sahip. Kurulum, tamir ve bakımı da son derece kolay olan anahtarın kitli olup olmadığını gösteren, anahtarın durumunu belirten LED ışıklı teşhis uyarısı özelliği bulunuyor. 440G-EZ emniyet anahtarları Cat 4, SIL 3, PLe düzeyi – en yüksek emniyet seviyesi – TÜV sertifikalıdır.

Allen-Bradley ve Guardmaster Rockwell Automation Inc.’e ait tescille markalardır. Rockwell Automation’a ait olmayan markalar kendi şirketlerinin tescil Trademarks not belonging to Rockwell Automation are property of their respective companies.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.