Business World Global

Albaraka Türk ile Umreye Gitmek Daha Kolay.

Albaraka Türk ile Umreye Gitmek Daha Kolay.
26 Eylül 2019 - 11:15

Abaraka Türk, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen umre turlarına özel vade farksız 3 taksit imkânı sunuyor.

Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka Türk, kutsal toprakları ziyaret etmek isteyenlere ödeme kolaylığı sağlayan “Umre Finansmanı Kampanyası” başlattı. Albaraka Türk kampanya çerçevesinde kutsal toprakları ziyaret etmek için Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen umre turlarına katılan vatandaşlara, vade farkı ve tahsis ücreti olmaksızın 3 taksit imkânı sunuyor.

Yüzde 40’ı peşin, kalanı 3 eşit taksite bölme imkanı

Umre Finansmanı Kampanyası’na; umre programının dönemini, fiyatını ve konaklama tipini gösteren “Tur Güvenlik Kodu” ile, bütün Albaraka Türk şubelerinden başvuru yapılabiliyor. Umre bedelinin en az %40’ını peşin olarak yatıran vatandaşların, geri kalan tutarı vade farkı ve tahsis ücreti ödemeden 3 eşit taksite bölme fırsatı bulunuyor.

Turkcell iş birliği ile “Hicaz Kart” sahiplerine özel iletişim fırsatı

Dünyanın en iyi katılım bankası olma vizyonuyla müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanan Albaraka Türk, finansmanın yanında iletişim alanında da kolaylıklar sağlıyor. Bu kapsamda Turkcell ile işbirliği gerçekleştiren Albaraka Türk, Hicaz Kart sahiplerine kutsal toprakları ziyaret ederken iletişim ihtiyaçlarını karşılayacak olan Hac/Umre paketine sadece 59 TL’ye sahip olabilme fırsatı sunuyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.