Business World Global

Zorlu Çocuk Tiyatrosu Yeni Sezonda Minik Tiyatroseverleri Bekliyor.

Zorlu Çocuk Tiyatrosu Yeni Sezonda Minik Tiyatroseverleri Bekliyor.
25 Eylül 2019 - 7:38

Mehmet Zorlu Vakfı çatısı altında, Zorlu Holding’in 50. yılı anısına kurulan Zorlu Çocuk Tiyatrosu, 2003’ten bu yana 14 farklı oyun, 1.305 sahnelenme ve 800 binden fazla çocuğu tiyatroyla tanıştırdı. Zorlu Çocuk Tiyatrosu, Zorlu PSM’de başlatacağı yeni sezonuyla tiyatronun öğretici ve eğlendiren sesini duyurmaya devam ediyor. ‘Tiyatro oyunu görmemiş çocuk kalmasın’ mottosuyla yoluna devam eden Zorlu Çocuk Tiyatrosu, yeni sezonunda 50 İstanbul 50 Anadolu oyun gösterimi ile küçük tiyatro severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yeni sezona 13 Ekim’de Hayal Çalan Cadı ile başlayacak Zorlu Çocuk Tiyatrosu,20 Ekim tarihinde Karton Şehir ile Zorlu PSM’de çocuklarla kavuşacak. Sezon boyunca Anadolu’daki rengarenk serüvenine devam edecek.

Kurulduğu ilk yıllarda Zorlu Holding çalışanlarının çocuklarına yönelik bir kumpanya niteliğinde faaliyet gösteren; zaman içinde hafta sonları Zorlu PSM’de gerçekleşen gösteriler ve okullara yaptığı İstanbul içi ve dışı turnelerle tüm Türkiye’ye yayılan Zorlu Çocuk Tiyatrosu, yeni sezonda da çocukların hayal dünyalarını renkli serüvenlerle buluşturmaya devam ediyor.

Zorlu Çocuk Tiyatrosu, kaliteli prodüksiyonu ile büyülüyor.

Zorlu Holding tarafından çocukların hayal gücünü harekete geçirmek amacıyla düzenlenen ‘Bir Hayal Bir Oyun Yarışması’ sonucunda oyunlaştırılarak sahnelenmeye hak kazanan hikayeleri de programına dahil eden Zorlu Çocuk Tiyatrosu, bu sezona yeni oyunu Hayal Çalan Cadı ile başlıyor. Kumpanyanın tüm temsilleri, kostüm, dekor ve prodüksiyon kalitesiyle izleyenleri kendine hayran bırakıyor.

Sivil toplum kuruluşları ile iş birliği.

Zorlu Çocuk Tiyatrosu’nun İstanbul’daki tüm temsillerindeki belirli sayıdaki biletler her ay farklı bir sivil toplum kuruluşu ile paylaşılacak ve Türkiye’nin her köşesindeki çocuklar tiyatronun renkli dünyası ile buluşturulacak.

ZORLU ÇOCUK TİYATROSU ZORLU PSM EKİM AYI PROGRAMI

Hayal Çalan Cadı

Tarih: 13 Ekim

Yer: Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi

Seanslar: 12:00 // 15:30

Karton Şehir

Tarih: 20 Ekim

Yer: Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi

Seanslar: 12:00

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.