Business World Global

Yükport ile online, güvenli ve 7/24 taşımacılık başladı

Yükport ile online, güvenli ve 7/24 taşımacılık başladı
23 Eylül 2022 - 17:52

KOBİ’ler ve taşıyıcılara uçtan uca dijital lojistik imkânı veren Yükport, lojistik sektörünün temel problemi olan doğru paydaşların aynı platformda hızlı ve kolayca buluşamaması olduğunu deneyimleyerek buna yönelik çözümler geliştirmeye devam ediyor.

Yükport teknoloji ve kolay ara yüz tasarımıyla birleştirerek lojistik operasyonların dijital dönüşümünü gerçekleştirme hedefine emin adımlarla ilerliyor. Farklı taşıma taleplerinin ve seçeneklerinin tek bir portal üzerinden listelendiği Yükport sayesinde işletmeler veriyi doğru okuyarak, lojistik operasyonlarını kolayca dijitalleştirebilecek.

SINIRLARI AŞAN DİJİTAL LOJİSTİK PLATFORMU

Yükport, 365 gün 24 saat canlı destek ile 360 derece müşteri memnuniyeti sunan temelde taşıyacak yük bulmakta zorlanan ve yükünü taşıtacak doğru şirketi bulamayan kullanıcıları bir araya getiren ve süreçleri dijitalleştiren bir platform. Taşıyıcıların en büyük sorunlarından biri olan tek yönlü taşıma sonrası boş dönme sorununu da geliştirilen algoritmalarla çözüm sunuyor.

ÖDEMELER GARANTİ ALTINA ALINIYOR

Sistemde yeni ve eski tüm taşımalarınızın raporlarını görebilir ve taşıyıcıları puanlayarak adalet sağlanabiliyor. En az aktarma ile varacağı noktaya en hızlı şekilde ulaşan yük iki taraf için de avantaj haline geliyor.

Yükün anlık olarak nerede olduğunu görme ayrıcalığı yük taşıtana önemli avantajlar sağlıyor. Teslimat süreçlerini önceden hesaplayarak iş planını ona göre yapabilme fırsatı sunuyor.

Yük taşıtanın taşıma işlemi tam ve eksiksiz tamamlanana ve tüm işlemler yerine getirilene kadar ödemesi sistem tarafından garanti altına alınıyor.

Yükport kullanıcılarından abonelik bedeli altında bir ücret talep etmez güvenli ticareti garanti altına alır. Yük taşıma işlemi bitene kadar ve eksiksiz bir şekilde yük hedef noktaya teslim edilene kadar Yükport ödemeyi gerçekleştirmez.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.