Business World Global

Yatırımcı İlişkileri alanında Türkiye’nin En İyisi Garanti BBVA seçildi.

Yatırımcı İlişkileri alanında Türkiye’nin En İyisi Garanti BBVA seçildi.
24.452
12 Aralık 2019 - 13:20

Yatırımcı ilişkileri alanında 45 yıldır yaptığı uluslararası anket çalışmalarıyla tanınan Extel Surveys’in 2019 yılı anket sonuçlarına göre, Garanti BBVA Yatırımcı İlişkileri “Türkiye’nin En İyi”si seçildi.

3,500’e yakın portföy yönetim şirketi ve aracı kurumdan 14 binden fazla profesyonelin oy verdiği ankette 4 ödül kazanan Garanti BBVA Yatırımcı İlişkileri, Avrupa çapında ise ilk 10 banka arasında yer alma başarısını gösterdi. Extel Surveys’in anketinde Garanti BBVA CFO’su Aydın Güler Yatırımcı İlişkileri alanında “Türkiye’nin En İyi CFO’su” kategorisinde 3.lüğü elde ederken Yatırımcı İlişkileri Direktörü Handan Saygın, “Türkiye’nin En İyi Yatırımcı İlişkileri Profesyoneli” ödülüne layık görüldü.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ, “Dünya çapında saygın bir araştırma şirketi olan Extel Surveys’in anketinde Türkiye’nin En İyi Yatırımcı İlişkileri seçilmekten büyük onur duyduk. Yatırımcı ilişkileri alanındaki faaliyetlerimizle elde ettiğimiz bu başarı, kurduğumuz proaktif, şeffaf ve güvene dayalı iletişimin yanında yatırımcı camiasıyla yapılan toplantıların kalitesinin bir yansımasıdır. Bu alandaki çalışmalarımızla Garanti BBVA’nın, uluslararası düzeydeki değerlendirmelerde ilk sıralarda yer almaya devam etmesini hedefliyoruz. Önümüzdeki dönemde de iletişimimizi aynı özenle, paydaşlarımıza karşı sorumluluğumuzun her daim farkında olarak yürüteceğiz.” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.