Business World Global

Xerox’tan düşük maliyetli 3 yeni yazıcı!

Xerox’tan düşük maliyetli 3 yeni yazıcı!
7.683
20 Eylül 2019 - 15:49

Xerox, wifi direct ve mobil yazdırma özelliğine sahip kompakt çok fonksiyonlu yazıcılar paketini piyasaya sürüyor. Üç yeni cihaz, bütçeye duyarlı küçük ölçekli işletmelere ve evden çalışanlara güvenilirlik ve yüksek baskı kapasitesi sunuyor.

Xerox görüntü kalitesi, güvenilirlik veya kullanıcı deneyiminden ödün vermeden, küçük ölçekli ofis mobilitesini geliştirmek için tasarlanmış 3 adet düşük maliyetli yeni yazıcı serisini tanıttı.

Xerox B210 yazıcı, B205 ve B215 çok fonsiyonlu yazıcılardan oluşan cihazlar, kullanıcılara diledikleri zaman diledikleri yerde baskı yapmalarını sağlayan yüksek hızda kablosuz bağlantı sunuyor.

Her cihaz, bir yönlendirici olmadan kablosuz baskı ve Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria ve Android desteği ile mobil baskı işlevselliği sağlayan WiFi Direct teknolojisi özeliğine sahip. Seri, yüksek çözünürlükte 1200 x 1200 dpi gelişmiş görüntü kalitesi sağlarken dakikada 31 sayfaya kadar baskı hızına ulaşıyor.

Xerox VersaLink® veAltaLink® serilerinden ipuçları alan B215, kullanıcılara akıllı telefon benzeri bir deneyim sunan 3.5 inç’lik bir dokunmatik ekrana da sahip.

Workplace Sloutions, Xerox Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Terry Antinora “Küçük ölçekli işletmeler ve evden çalışanlar kulanım kolaylığı, işlevsellik, kapasite ve verimlilik konusunda daha büyük ofislerdekilerle aynı isteklere sahipler. Bu hafif, kompakt yazıcılar serisi de bu yetenekleri uygun fiyatla sunuyor” ifadesinde bulunuyor.

Xerox Hakkında

Akıllı çalışma çağında geleceği sadece düşünmüyoruz, geleceği oluşturuyoruz. Xerox Corporation dijital ve fiziksel imkanların ortak kullanımına odaklanmış bir teknoloji lideridir. Verimliliği yeniden tanımlamak, büyümeyi desteklemek ve dünyayı daha güvenli hale getirmek için otomasyon ve yeni nesil kişiselleştirme imkanlarını kullanırız. Her gün yenilikçi teknolojilerimiz ve akıllı iş çözümlerimiz—Powered by Xerox ®insanların daha iyi iletişim kurmasına ve çalışmasına yardımcı oluyor. Daha fazla bilgi için www.xerox.co.uk adresini ziyaret edebilir ve bizi @Xerox twitter adresinden takip edebilirsiniz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.