Business World Global

Xerox, “Oyunun Kurallarını Değiştirecek” bir gelişime imza atıyor.

Xerox, “Oyunun Kurallarını Değiştirecek” bir gelişime imza atıyor.
33.463
09 Aralık 2019 - 12:57

Xerox, yeni ürünü Xerox PrimeLink® C9065/C9070 Renkli Yazıcı ve Xerox Renkli C60/C70 Yazıcı için tasarlanan Xerox Adaptive CMYK Plus Teknolojisi ile baskı sektöründe oyunun kurallarını değiştiriyor. 

Xerox tarafından yeni geliştirilen PrimeLink® C9065/C9070 Renkli Yazıcı, floresan, altın, gümüş, beyaz gibi renklerde baskı kabiliyetine sahip. Piyasaya yeni çıkan, 10 inç’lik bir dokunmatik ekrana sahip olan PrimeLink C9065/C9070, 2400 x 2400 dpi renkli görüntü kalitesi, olağanüstü ince çizgi ayrıntısı, görüntüler, renk geçişleri ve renk tutarlığı ile sınıfının en iyi performansını sergiliyor. Basit Görüntü Kalitesi Ayarlama (SIQA) aracı ve EFI sunucu seçenekleri bulunan PrimeLink C9065/9070, yazıcıların işleri daha kısa sürede optimum baskı kalitesi ve tutarlılıkla sorunsuz bir şekilde hazırlamasını sağlar.

Xerox Renkli C60/C70 yazıcılar için geliştirilen Adaptive CMYK Plus Teknolojisi ise geleneksel camgöbeği, macenta, sarı ve siyah renk sunumlarını arttırmaya yönelik olarak tasarlanmış bir aksesuar. Benzer yazıcılarda olmayan, Xerox Renkli C60/C70 yazıcılarla eşleşen Adaptive CMYK Plus Teknolojisi sayesinde baskıda metalik, beyaz ve şeffaf seçenekler de sunuluyor. Kreatif alanda çalışanların tebrik kartları, el ilanları, davetiyeler, posterler ve tabelalar vb. ürünlerde mükemmel ve benzersiz parçalar üretmelerine olanak sağlıyor.

Xerox PrimeLink C9065/C9070’i her ölçüde olağanüstü güvenilirlik ve çığır açan bir performans için tasarladıklarını söyleyen Xerox Workplace Solutions Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Terry Antinora, Adaptive CMYK Plus Teknolojisi ile pazarda benzersiz bir fiyat avantajı sağladıklarını ifade ediyor.

Baskı Teknolojileri Birliği tarafından CMYK Plus Teknolojisi ezber bozan bir gelişme olarak adlandırılıyor. RET HOT programının bir parçası olarak Vanguard Breakthrought Ödülü’nü alan Xerox, bu yıl yedi adet RED HOT ödülü ve iki adet Vanguard ödülü kazanmış oldu.

Xerox Hakkında

Akıllı çalışma çağında geleceği sadece düşünmüyoruz, geleceği oluşturuyoruz. Xerox Corporation dijital ve fiziksel imkanların ortak kullanımına odaklanmış bir teknoloji lideridir. Verimliliği yeniden tanımlamak, büyümeyi desteklemek ve dünyayı daha güvenli hale getirmek için otomasyon ve yeni nesil kişiselleştirme imkânlarını kullanırız. Her gün yenilikçi teknolojilerimiz ve akıllı iş çözümlerimiz—Powered by Xerox ®—insanların daha iyi iletişim kurmasına ve çalışmasına yardımcı oluyor. Daha fazla bilgi içinwww.xerox.com adresini ziyaret edebilir veya bizi @Xerox Twitter adresinden takip edebilirsiniz

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.