Business World Global

Vodafone Pay’in kullanım limiti 30 bin TL’ye yükseltildi

Vodafone Pay’in kullanım limiti 30 bin TL’ye yükseltildi
08 Eylül 2023 - 11:29

Vodafone, yeni nesil mobil cüzdan uygulaması Vodafone Pay ve ön ödemeli alışveriş kartı Vodafone Pay Kart’tan oluşan Vodafone Pay ürün ailesini yeni özelliklerle geliştirmeye devam ediyor.

Buna göre, sanal ve fiziksel Vodafone Pay Kart’ın kullanım limiti 30 bin TL’ye yükseltilirken, Vodafone Pay uygulamasına hem ulaşımda hem ulaşım dışı ödemelerde kullanıcılarına avantajlı ödeme imkanı sunan İstanbulkart’ı eklemek ve bu karta bakiye yüklemek mümkün olacak. Müşteriler ayrıca, Vodafone Pay Kart’a otomatik bakiye yükleme talimatı verebilecekler.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“Vodafone Pay olarak, telekomünikasyon ve fintek sektörlerinin güçlü yanlarını bir potada eriterek müşterilerimize değer katmaya devam ediyoruz. 12 yaş üstü herkesin operatörden ve banka müşterisi olup olmamaktan bağımsız olarak kullanabildiği Vodafone Pay,  oyun içi satın almaya kadar pek çok alanda hayatı kolaylaştırıyor. Vodafone’un Türkiye’nin en hızlı büyüyen yeni nesil bağlantı ve dijital servisler şirketi olma hedefi doğrultusunda çalışmalarımızı ivmelendirdik. Bu çerçevede, Vodafone Pay uygulamamıza üç yeni özellik ekledik. Vodafone Pay Kart’ın kullanılabilir kart limitini yükselttik. Diğer yandan, müşterilerimiz Vodafone Pay uygulamasına İstanbul şehiriçi toplu ulaşım kartı ekleyebilecek ve bu kartlarına bakiye yükleyebilecekler. Ayrıca, Vodafone Pay Kart’a otomatik bakiye yükleme talimatı verebilecekler. Vodafone olarak, mobil finansal hizmetler alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan dijital iş ortağı olma hedefiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

Kullanılabilir limit 30 bin TL oldu

Vodafone, sanal ve fiziksel Vodafone Pay Kart’ın kullanım limitini bin 250 TL’den 30 bin TL’ye yükseltti. Limit artırma işlemini gerçekleştirmek için uygulama içinde kayıtlı bir kartın bulunması gerekiyor. Kayıtlı kart bilgileri doğrulandığında, fiziksel ya da sanal Vodafone Pay Kart’ın günlük/aylık yükleme ve harcama limiti 30 bin TL’ye yükseltiliyor. ATM’den nakit para çekme limiti ise bin TL oluyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.