Business World Global

VakıfBank BusinessCard’lılara Opet istasyonlarında akaryakıt yüzde 5 indirimli

VakıfBank BusinessCard’lılara Opet istasyonlarında akaryakıt yüzde 5 indirimli
18 Ocak 2021 - 17:53

VakıfBank BusinessCard’lılara OP GRUP OPET OTOBİL sistemi ile Opet istasyonlarında akaryakıt yüzde 5 indirimli. 

Yenilikçi ürün ve hizmet anlayışını kredi kartlarına da taşıyan VakıfBank, farklı sektörlerdeki markalarla yaptığı işbirlikleriyle de müşterilerine avantajlar sunmaya devam ediyor. Son olarak VakıfBank BusinessCard sahiplerine OPET OTOBİL sistemi ile yapacakları her akaryakıt harcamasında, yüzde 5 indirim avantajı sunuluyor.

VakıfBank, iş dünyasına özel kredi kartı BusinessCard ile sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekliyor. VakıfBank ile Op Grup arasında gerçekleştirilen işbirliğiyle VakıfBank BusinessCard’lılara OPET istasyonlarından Opet Otobil aracılığıyla yapacakları her akaryakıt harcamasında yüzde 5 indirim sağlanıyor. İki marka arasındaki anlaşmaya göre VakıfBank BusinessCard sahiplerinin kampanyadan yararlanmaları için kısa bir kayıt sürecini tamamlamaları gerekiyor.

Akaryakıt harcamalarına yeni yıl katkısı

İşbirliğiyle ilgili bilgi veren VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı M. Lütfü Çelebi, “Müşterilerimizin ihtiyaçlarını sürekli olarak analiz ediyoruz. Buradan hareketle yenilikçi ürün ve hizmetlerimizin yanı sıra marka işbirliklerine ara vermeden devam ediyoruz. Op Grup ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği ile kredi kartı harcamalarında önemli bir yeri bulunan akaryakıt harcamalarında ticari müşterilerimize önemli bir kolaylık sağlamayı hedefliyoruz. Bu işbirliğiyle ticari segmentteki binlerce VakıfBank BusinessCard sahibine yeni yılda yüzde 5 indirim avantajı sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Kampanya detayları

VakıfBank BusinessCard sahiplerinin kampanyadan yararlanmaları için öncelikle Op Grup ile ‘Otobil Sözleşmesi’ni imzalamaları gerekiyor. Bunun için ‘OPET’ yazıp 5724’e gönderen kart sahipleri daha sonra geri aranıyor ve Otobil tanımlanması için gerekli adımlar hakkında kendilerine bilgi veriliyor. Ayrıca Opet’in 0212 267 32 53 numaralı müşteri danışma hattından veya [email protected] adresine gönderilecek mail ile kampanyaya katılım sağlanabiliyor. Kampanyadan sadece VakıfBank BusinessCard sahipleri yararlanabilmekte olup Vakıfbank BusinessCard başvuruları tüm VakıfBank şubeleri aracılığıyla gerçekleştirilebilmektedir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.