Business World Global

Uzmanlarla Birebir Görüntülü Görüşebileceğiniz Girişim: Edvays

Uzmanlarla Birebir Görüntülü Görüşebileceğiniz Girişim: Edvays
23 Ekim 2020 - 9:53

Pandemi dönemi ile birlikte tüm dünyada hızla gelişen görüntülü görüşme platformlarına ülkemizden de güçlü rakipler ekleniyor. Edvays, alanında uzman kişilerin birebir görüntülü görüşmeler ile danışmanlık verebileceği güçlü bir girişim. Gelin bu girişimi daha yakından tanıyalım.

Edvays, “Keşke sorularımı yanıtlayabilecek bir uzman ile görüşme fırsatım olsaydı…” mantığı ile yola çıkmış. Pek çok farklı alandan uzman ile birebir görüntülü görüşme yapabilme imkanı sağlıyor. Görüntülü görüşme yapabilmek için uzmanlar öncesinde takvimlerinde müsait oldukları saatleri belirliyorlar. Danışanlar ise 25 yada 55 dakikalık görüntülü görüşme randevusu alabiliyorlar.

Dilerseniz bir psikolog ile görüşüp problemlerinizin çözümü için destek alabiliyorsunuz dilerseniz de bir girişimciye başarısının sırrını sorabiliyorsunuz.
Girişimin en avantajlı taraflarından bir diğeri, uzmanların çok detaylı bir profil oluşturabiliyor olmaları. Uzmanlar kendilerini tanıtan bilgilerin yanı sıra makalelerini ekleyebiliyor ve fotoğraf galerisi oluşturabiliyorlar. Bu sayede danışanların uzmanları daha yakından tanıyabilmesi sağlanmış.

Şafak Tozar tarafından kurulan girişim, çekirdek bir ekip ile yönetiliyor ve ekip en çok görüntülü görüşme alt yapısı üzerinde çalışmış. Görüşmeleri gerçekleştirebilmek için herhangi bir ek uygulamaya ihtiyaç duymuyorsunuz. Randevu aldıktan sonra telefon, tablet yada bilgisayarınız aracılığı ile görüşmelere rahatlıkla katılabiliyorsunuz. Girişimin görüşme ücretleri üzerinden %20 komisyon ile gelir elde ettiğini de ekleyelim.
Şuanda açık beta olarak faaliyette olan girişimde 100’ün üzerinde uzman bulunuyor ve yeni uzmanlar eklenmeye devam ediyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.