Business World Global

Türkiye’nin ilk online ham madde platformu: Al-Ver.com

Türkiye’nin ilk online ham madde platformu: Al-Ver.com
30 Haziran 2022 - 17:19

Alıcı ve satıcıyı herhangi bir pazarlama veya reklam harcaması yapmadan müşterileriyle bir araya getiren platform ‘al-ver.com’ hayata geçti.

Al-Ver.com’un 30 yıllık sektör deneyimine sahip grup şirketlerinin bakış açısı ve 6 yıllık AR-GE ve yazılım süreçleri sonucunda yüzde 100 yerli, milli ve öz sermaye ile kurulduğunu söyleyen Al-Ver.com Kurucu ve CEO’su Mesut Gündoğdu “Kısa bir süreden bu yana hizmet vermemize rağmen, ilgili sektörlerdeki açığa çözüm sunduk. Platformu milyonlarca şirketin, kurumun, fabrikanın, şahıs ve kooperatiflerin, kadın üreticilerin, çiftçilerin vb.  ‘Al-Ver.com’ kullanması bu konuda haklı bakışımızı destekledi. Hammadde pazarındaki genel problemlerden biri de alıcı ve satıcının doğru bir platformda buluşamamasıydı. Alıcının yüksek maliyetlerle karşılaşması, satıcının ise elindeki ürünü bir an önce satışa çevirememesinin temel bir problem olduğunu deneyimledik ve bu soruna sunduğumuz platformla çözüm ürettik” dedi.

“Almanın satmanın en kolay yolu Al-Ver.com”

Türkiye’de ve dünyada ham madde konusunda ilk akla gelen bir e- ticaret platformu olmak hedefinde olduklarını vurgulayan Gündoğdu “Bu yöndeki çalışmalarımız da hızlı bir şekilde devam etmektedir. En önemli özelliğimiz kolay kullanım ve hızlı ara yüz olarak göze çarpıyor. Alıcılar ve satıcılar dışında herhangi bir ürün arayanların da aradıklarını bulacağı bir platforma sahibiz. Aynı zamanda puan sistemimizle hızlı ve güvenli alışveriş imkânı vermekteyiz. ‘Al-Ver.com’ olarak alıcı satıcı arasında garantör olarak hacimli satışlarda güvenli liman olmayı hedefliyoruz. Platformlar için önemli olan yorumlar ve puanlama sistemiyle alıcı ve satıcıları da sınıflandırarak işini doğru yapan şirketlerin ön plana çıkmasına olanak tanıyoruz. ‘Al-ver.com’ sayesinde kolay tedarik, şeffaf fiyatlama ve güvenli ticaret sektörde girdi maliyetlerini düşürerek sektör paydaşlarına avantaj sağlayacaktır” diyerek sözlerini tamamladı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.