Business World Global

Troy Naturals online satışlarına başladı

Troy Naturals online satışlarına başladı
05 Ekim 2021 - 20:07
İyi Yatırım Markası Troy Naturals Avrupa’dan Sonra Şimdi Türkiye’de!
Sağlıklı ve iyi gıda üretimiyle Türkiye’de üretilen iyi tarım ürünlerini Almanya üzerinden Avrupa’da tüketici ile buluşturan Troy Naturals, Türkiye genelinde seçkin organik marketler ve gurme şarküterilerde yerini aldı. Tüm Türkiye’den lezzetli meyve/sebze, tahıl vb. iyi tarım uygulamaları ile yetiştirilmiş ürünleri seçerek marka çatısı altında yepyeni bir konsept ile tüketiciyle buluşturan Troy Naturals 20 Eylül itibariyle kendi alışveriş sitesi www.troy17.com da online satışlarına başladı.
Bünyesinde vegan, glütensiz, şekersiz doğal ve yöresel tatlara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip Troy Naturals’ın hikayesi, Çanakkale’nin tarihi ve zengin coğrafyasında başlıyor. Anadolu’nun bereketli topraklarında büyüyüp gelişen ve uluslararası bir marka haline gelen Troy Naturals, tüm Türkiye’den lezzetli meyve/sebze, tahıl vb. iyi tarım uygulamaları ile yetiştirilmiş ürünleri bir marka çatısı altında yepyeni bir konsept ile tüketiciyle buluşuyor. 2020 yılında sağlıklı ve iyi gıda üretimine giren Troy Naturals, Türkiye’de üretilen iyi tarım ürünlerini önce Almanya üzerinden Avrupa’da tüketici ile buluşturdu. Şimdi Türkiye’de bayilikler vermeye hazırlanan markanın ayrıca özel konsepte sahip yeni nesil market tasarımı ile de oldukça iddialı.
Özel Ürünlere Özel Cafe ve Retoran Konsepti
Tüm ürünleri, özel tasarlanan Cafe/Rest konseptindeki yeni nesil marketlerinde satışa sunulacağı marka, ayrıca ünlü şeflerin workshop’larıyla da tüketicilere yeni alışkanlıklar kazandırmayı hedefliyor. Doğal ürünler standı Cafe/Rest Concept için yurt içinde ve yurtdışında ‘franchise’ verdiklerini belirten Troy Naturals’ın kurucusu Tahsin Uysal, “Ünlü şeflerimizin maharetleri ve ürünlerimizin lezzeti le tanıştıktan sonra, beslenme alışkanlıklarınızı tekrar gözden geçireceğiniz konusunda iddialıyız. Çünkü tüm ürünlerimiz Anadolu’nun cömert topraklarında yetişmiş, kültürümüzle yoğrulmuş ve bizi yansıtan sağlıklı beslenmenin temel taşı gıdalardan oluşuyor” diyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.