Business World Global

The House Hotel Bomonti’den 65 Yaş Üstü Vatandaşlara Destek.

The House Hotel Bomonti’den 65 Yaş Üstü Vatandaşlara Destek.
68.783
21 Nisan 2020 - 12:48

Kerten Hospitality’nin İstanbul’un modern ruhunu yansıtan Bomonti’deki butik otel markası The House Hotel Bomonti, Korona Virüs salgını sebebiyle dışarıya çıkamayan semt büyüklerinin market ve eczane gibi ihtiyaçlarını gidermek için kendi otel çalışanlarını görevlendirdi.

The House Hotel Bomonti, civarda yaşayan, market, eczane veya doktora gitmek için dışarı çıkmaya ihtiyaç duyan, semt büyüklerine destek olmak için kendi otel çalışanları ile hizmet vermeye başladı. Korona Virüs (Covid-19) salgını sebebiyle içinde bulunduğumuz bu zor dönemde restoran çalışanları, kat görevlileri ve hatta danışmadaki otel yetkilileri ile Bomonti’nin büyüklerine destek veren The House Hotel Bomonti, bu süreçte oteli arayanların yardımına koşmaya devam edecek.

Korona Virüs salgını başladığında Türkiye’de bulunan ve bu yüzden de kendi ülkesine dönüş yapamayan Kerten Hospitality’nin globaldeki Genel Müdürü Marloes Knippenberg, konuyla ilgili şunları söyledi: “İçinde bulunduğumuz bu zorlu dönemi birbirimize destek olarak ve güçlü durarak atlatacağımıza inancım sonsuz. Bugün tüm dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs salgını da elbet bir gün bitecek. O gün geldiğinde yeniden tesislerimizin ve Bomonti’nin tadını hep birlikte çıkarmaya devam edeceğiz. Fakat o güne dek sorumluluklarımızı bilerek, önlemlerimizi alarak, umutlarımızı ve hayallerimizi koruyarak, çevremizde desteğe ihtiyacı olanların yanında olacağız. Komşularımızın güvende, sağlıklı ve iyi olması bizim için her şeyden daha önemli.”

Bomonti civarında yaşayan ve yardıma ihtiyacı olan büyüklerimiz, aşağıdaki numaradan veya mail adresinden The House Hotel Bomonti çalışanlarını arayarak destek isteyebilirler.

Kerten Hospitality Hakkında;

Kerten Hospitality, markalaşmış rezidansları, lüks otelleri, ofis ve paylaşımlı ofis yönetimi ile teknoloji odaklı yeme ve içme gibi karma kullanımlı projelerin yürütülmesine odaklanan İrlanda merkezli Kerten’in bir parçasıdır. Kerten Hospitality, Körfez ülkeleri ve Avrupa merkezli tanınmış markalarda deneyim kazanmış, dönüştürücü inovasyonları ile dikkat çeken, yiyecek meraklısı, sıra dışı otelcilerden oluşan dinamik bir ekibe sahiptir. Kerten Hospitality tarafından yaratılan konuk ağırlama markaları arasında; 7/24 hizmet sağlayan The House Hotel, House Residence, Cloud7 Hotel & Residence, yalnız çalışmayı ve iş birliğini teşvik eden çalışma alanları markası Ouspace ve teknoloji odaklı gurme burger konsepti Frikadell yer alırken, sırada birçok yeni marka bulunuyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.