Business World Global

TEB tedarikçilerini ödüllendirdi

TEB tedarikçilerini ödüllendirdi
13 Aralık 2020 - 17:56

TEB Tedarikçi Buluşması’nın onuncusu dijital ortamda gerçekleştirildi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), 10’uncusunu düzenlediği TEB Tedarikçi Buluşması etkinliğini COVID-19 pandemisi nedeniyle bu yıl online olarak gerçekleştirdi. Finans sektöründe sürdürülebilirlik konusu etkinliğin ana teması olurken, TEB başarılı iş birliklerine imza attığı dokuz tedarikçisine ‘Tedarikçi Ödülü’ ve ‘Jüri Özel Ödülü’ olmak üzere iki ayrı kategoride ödül verdi.

Bu yıl online olarak gerçekleştirilen 10’uncu TEB Tedarikçi Buluşması’nın açılış konuşmasını yapan TEB Tedarik Direktörü Arda Polat, oldukça geniş bir yelpazede ürün ve hizmet satın alan TEB’in, çok çeşitli sektörlerden çoğunluğu KOBİ olan tedarikçilerle çalıştığını vurguladı. Polat; ‘’KOBİ’lerin de vizyonlarına sürdürülebilirliğin girmesiyle sinerjiyi bu alanda da sağlayacağımıza inancımız tamdır. TEB’de Tedarik Yönetimi etik kurallara uyan, sosyal hayata ve çevreye duyarlı, çevresel farkındalığı yüksek bir satın alma kurgusu gerçekleştirmektedir. Tedarikçi ilişkisinin uzun vadeli ve güvene dayalı bir nitelikte olmasına özel bir vurgu yapmamız gerekir’’ dedi.

TEB’de tedarik süreçlerinin talep aşamasından fatura aşamasına kadar elektronik (kâğıtsız) ortamda yürütüldüğünü, siparişlerin sıfır stok politikasıyla yönetildiğini ve kendi depolarından sipariş yönetimi yapılmadığını belirten Polat, ‘’Tedarikçilerimizin çoğunluğu yerli firmalardan oluşuyor. Tedarikçi seçiminden tedarikçini tanı süreçlerimize, karşılaştırmalarımızdaki somut verilerimizden tedarikçi performans değerlendirmelere ve sözleşmelerdeki maddelerimize kadar birçok noktada sadece ekonomik maddeleri değil ama aynı zamanda çevre ve sosyal durumu da göz ardı etmiyoruz’’ dedi.

Açılış konuşmasının ardından etkinlik, Sürdürülebilirlik Danışmanı Alp Borak’ın “Finans Sektöründe Sürdürülebilirlik” ve TEB Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gülümser Özgün Henden’in “Sürdürülebilirliği Destekleyen Krediler” başlıklı sunumlarıyla devam etti. Daha sonra ödül töreni gerçekleştirilerek, ödüller kazananlara verildi ve TEB Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Aşkın Dolaştır’ın kapanış konuşmasıyla etkinlik sona erdi.

10. TEB Tedarikçi Ödülleri sahiplerini buldu

 

Tedarikçi Ödülü Kategorisi

• İnnovera Bilişim Teknolojileri A.Ş.

• Token Finansal Teknolojiler A.Ş

Jüri Özel Ödülü Kategorisi

• Arama Kurtarma Derneği Eğitim ve Araştırma Enstitüsü İktisadi İşletmesi

• Atılgan Pazarlama Gıda ve Tem. Mal. Ltd. Şti.

• Deytek Bilişim Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

• Erişkon Mühendislik Müşavirlik İnşaat İmar Taahhüt Tic.Ltd.Şti.

• Keşif Elektrik Harita İnşaat Müh. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti.

• Mert Otomatik Klima ve Hav.Sist.Tic.Ltd.Şti.

• Reengen Enerji Teknolojileri Anonim Şirketi

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.