Business World Global

Tam hizmet ajansı, Deep Work

Tam hizmet ajansı, Deep Work
29 Mayıs 2021 - 8:53

Uzun yılların verdiği tecrübeyi kendi müşterilerine hizmet sunarak taçlandırma düşüncesi ile yola çıkılan bir ajansın serüveni bu…

Tam ajans hizmeti veren ve hizmet verdiği tüm müşterilerinden tek duyduğu sözün “ellerinize sağlık, mükemmel oldu” kelimelerden oluştuğunu dile getiren Ajans Deep Work kurucusu Ceren hanım, meslek hayatı, ajansın kuruluş hikayesini ve verdiği hizmetleri siz okurlarımız için kısaca anlattı.

2005 Yılında Üniversiteden mezun olduktan sonraki süreçte uzun süre Türkiye’nin önde gelen Dergi ve Gazetelerinde çalışma fırsatı buldum. O dönemlerde gelecekte hep bir Ajans kurma hayalim vardı ve hayalimin peşinden gitme arzusu beni sektörde araştırmacı , yenilikçi ve pes etmeyen birisi haline getirdi. 2019 yılında yılların birikimi ve tecrübesiyle evet tamam dediğim noktada buldum kendimi ve  DEEP WORK Medya Planlama & Medya Satın Alma Ajansı’ nın  faaliyetine başlamış olduk.

Medya Planlama Süreci kolay bir süreç değildir çünkü kitle iletişim araçlarını, outdoor mecralarını, destekleyici araçları uygun bir şekilde bir araya getirmek gerekiyor ve en  önemlisi de Medya Planlamasını gerektiği şekilde yapabilmek için mecraların özelliklerine hakim olmak ve medya analizini iyi yapmak gerekiyor.  Ajans Olarak sektör ayrımı yapmaksızın tüm sektörlere hizmet sunuyoruz.

Medya Planlama; bir hizmetin veya markanın potansiyel hedef kitlesine reklamı ulaştırmasının en iyi yoludur.

Örnek vermek gerekirse ürününüzü ürettiniz ve bu ürünü markette rafa yerleştirdiniz ama hiçbir şekilde markanızı ön plana çıkartmak için reklam çalışması yapmadınız, ürününüzü sadece markete giden ve rafa bakan tüketici görecektir. Aylarca ürün hedef kitlesiyle buluşmayı bekleyecektir. Oysaki iyi bir medya planlama ve medya satın alma stratejisi geliştirilirse ürün tüm hedef kitleye istenilen şekilde ulaşacaktır, markanız herkes tarafından görünür hale gelecektir.

DEEP WORK Medya Planlama &Medya Satın Alma Ajansı olarak müşterilerimizin doğru hedef kitlelere ulaşması ve doğru sonuçları elde etmeleri için projeye başladığımızda  Zamanlama Stratejisi büyük önem taşımaktadır. Rekabet Analizi, Reklamın Bölgeselliği, Reklamın Zamanlaması, Mecra Seçimi, Satın Alma ve Satın Alma sonrası Değerlendirme süreçlerini en ince ayrıntısına kadar raporlayıp müşterilerimize sunuyoruz.

Ajans DEEP WORK olarak Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmaya ve uluslararası alanlarda da hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz.

Yıllardır söylenen bir sözü tekrar söylemem gerekirse “ Reklamın iyisi kötüsü olmaz “diyor ve  sizlere  teşekkür ediyorum.

DEEP WORK  Medya Planlama &Medya Satın Alma Reklam Ajansı

Ceren ÖNDER SERİN

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.