Business World Global

Sur Yapı Marka AVM meme kanseri farkındalığına dikkat çekiyor

Sur Yapı Marka AVM meme kanseri farkındalığına dikkat çekiyor
44.296
25 Ekim 2019 - 10:45

Sur Yapı Marka AVM, Özel Bursa Medicana Hastanesi işbirliğiyle 26 Ekim’de meme kanseri farkındalığına dikkat çekecek bir etkinliğe hazırlanıyor. Özel Bursa Medicana Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ersoy Taşpınar tarafından 26 Ekim saat 16.30’da verilecek seminer kapsamında risk faktörleri ve erken tanının önemi hakkında önemli bilgiler paylaşılacak. Kanserle Savaş Derneği’nin ‘Pembe Dükkan’ adında oluşturduğu konseptte ise çeşitli ürünler sergilenecek.

Türkiye’nin en seçkin markalarını Bursalılarla buluşturan Sur Yapı Marka AVM, ‘Meme Kanseri Farkındalık Ayı’ kapsamında toplum bilincinin gelişmesini sağlamak, risk faktörlerini belirlemek, erken tanıya yönlendirmek ve gerekli eğitimleri vermek amacıyla kanseri mat edecek bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Özel Bursa Medicana Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ersoy Taşpınar tarafından 26 Ekim saat 16.30’da meme kanseri farkındalığı hakkında seminer verilecek. Meme kanserinde erken teşhisin önemi, tarama yöntemleri, tedavisi gibi birçok konuda bilgilerin paylaşılacağı eğitimle bilinç düzeyinin artırılması hedefleniyor. Sur Yapı Marka AVM bünyesinde Kanserle Savaş Derneği’nin ‘Pembe Dükkan’ adını verdiği konsept içerisinde ise çeşitli ürünler sergilenecek.

Bilgi için: Yasemin Tosun – MPR İletişim Danışmanlığı / ytosun@mpr.com.tr- (0212) 438 63 50 / 158

Sur Yapı Marka AVM Hakkında:

Türkiye’nin en seçkin alışveriş merkezi Sur Yapı Marka AVM, Bursa’nın gözde bölgelerinden biri olan Nilüfer ilçesinde, eşsiz alışveriş deneyimi, renkli ve eğlenceli sosyal aktiviteleriyle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatıyor. Her zevke hitap eden Sur Yapı Marka AVM, 3 bin kişilik istihdamla 75 bin m2 kiralanabilir alanda ulusal ve uluslararası seçkin markalara ev sahipliği yapıyor. 250 mağaza ile faaliyet gösteren alışveriş merkezinde 35 kafe ve restoran, bin 400 kişi oturma yeme içme alanı ve 2 bini aşkın araç kapasiteli otopark mevcut. BursaRay metro hattı ve çevresindeki otobüs duraklarıyla toplu taşıma avantajına sahip Sur Yapı Marka AVM, çevre yoluna yakınlığıyla da özel araç sahipleri için kolay bir ulaşım noktasında.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.