Business World Global

Signify’a Yeni İK Direktörü

Signify’a Yeni İK Direktörü
12 Nisan 2021 - 21:50

Dünyada 130, Türkiye’de 90 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren aydınlatmada dünya lideri Signify’ın yeni İnsan Kaynakları Direktörü Hande Altan oldu.

Aydınlatmada dünya lideri Signify alanında uzman isimleri bünyesine katmaya devam ediyor. Signify, son olarak Hande Altan ile yollarını birleştirdi. Ortaokul ve lise eğitimini Robert Kolej’de tamamlayan Hande Altan, lisans eğitimine Boğaziçi Üniversitesi’nde psikoloji alanında devam etti. 2008 yılında Doğuş Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisansını tamamladıktan sonra 2 yıl boyunca klinik psikolog olarak ergen ve yetişkinlerle çalıştı. 2010 yılında kariyerine insan kaynakları alanında devam etmeye kararı aldı ve Nisan 2010’da D&R’da (Doğan Müzik & Kitap A.Ş.) İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Altan, Kasım 2010’da Roche Diagnostik’e geçerek 9 yıl süren yolculuğunda hem insan kaynakları hem de iç & dış iletişim alanlarında görevlerini sürdürdü. Roche’ta en son hem Türkiye hem de Kazakistan’dan sorumlu Kıdemli İnsan Kaynakları İş Ortağı olarak çalışmaktaydı. 2019 yılı sonunda İK Lideri olarak Johnson & Johnson’da hem medical cihazlar hem de tüketici gruplarında yönetim ekibi üyesi olarak görevine devam etti.

2021 yılı mart ayı itibariyle Signify bünyesinde İK Direktörü olarak görevine başlayan Hande Altan, yeni görevinde Türkiye ve Magrep bölgelerinden sorumlu olacak.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.