Business World Global

Şekerbank’tan KOBİ’lere 3 Ay Ödemesiz Destek Kredisi.

Şekerbank’tan KOBİ’lere 3 Ay Ödemesiz Destek Kredisi.
44.909
20 Mayıs 2020 - 11:57

Şekerbank, ekonominin lokomotifi KOBİ’leri koronavirüs döneminde de desteklemeye devam ediyor. 3 ay ödemesiz dönemin yer aldığı “KOBİ Destek Paketi” ile Banka, KOBİ’lerin nakit ihtiyaçlarını %0,79’dan başlayan faiz oranları ile karşılıyor. Şekerbank ticari kredi kartını da bir yıl boyunca KOBİ’lere ücretsiz sunuyor.

Koronavirüs salgınının ekonomik etkisinin en aza indirilmesi için hizmet paketlerini devreye alan Şekerbank, ülke ekonomisinin en önemli gücü olan KOBİ’lere özel destek paketi geliştirdi. Banka, 3 ay ödemesiz dönemin yer aldığı “KOBİ Destek Paketi” kapsamında, KOBİ’lerin nakit ihtiyaçları için, %0,79’dan başlayan faiz oranları sunarken, ticari kredi kartını da bir yıl boyunca KOBİ’lere ücretsiz veriyor.

Umut Ülbegi: “KOBİ’lerimizin yol arkadaşı olmaya devam edeceğiz”

Şekerbank Kurumsal, Ticari ve KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Umut Ülbegi konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ile yavaşlayan ekonomik aktivite nedeniyle nakit ihtiyacı artan KOBİ’lerimizin yanında olabilmek adına ‘KOBİ Destek Paketi’mizi geliştirdik. Paket ile KOBİ’lerimize 3 aylık geri ödemesiz dönem sunarak önemli bir avantaj sağlamaya çalıştık. ‘Anadolu Bankacılığı’ misyonumuzla, 67 yıldır olduğu gibi, bu olağan dışı günlerde de Türkiye’nin dört bir yanında yer alan ihtiyaç sahibi KOBİ’lerimizin yol arkadaşı olmaya devam edeceğiz.”

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    sanalbasin.com üyesidir

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.