Business World GlobalTüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Projektörler için Acer’dan “Dayanıklılık Sözü”

Projektörler için Acer’dan “Dayanıklılık Sözü”
9.398
27 Ağustos 2019 - 10:12
  • PMA’nın yaptığı ve her çeyrekte güncellenen raporuna göre Acer, Türkiye’de Projektör ürün grubunda 2019’un ilk çeyreğine göre %30 büyüyerek, ikinci çeyrekte %15,6 Pazar payı ile birinci sırada yer aldı.
  • Projektörlerinin kalitesi ile rakiplerinden ayrışan Acer, saat sınırı olmadan 2 yıl lamba garantisi sunuyor. Ayrıca P1, P5 ve P6 serisi projektörlerde “Dayanıklılık Sözü” veriyor.

Ürünlerinin teknolojisi, kullanım kolaylığı ve tasarımlarıyla dikkat çeken teknoloji devi Acer, Projeksiyon serileriyle de sektörde iddialı. PMA’nın yaptığı ve her çeyrekte güncellenen raporuna göre Acer, Türkiye’de Projektör ürün grubunda 2019’un ilk çeyreğine göre %30 büyüyerek, ikinci çeyrekte %15,6 Pazar payı ile birinci sırada yer aldı.

Ürünlerinin kalitesine güvenen şirket, 31 Aralık 2019’ya kadar sürecek “Acer Dayanıklılık Sözü” kampanyası kapsamında P1, P5 ve P6 serisi projeksiyonlarında ilk bir yıl içinde üründe bir donanım arızası oluşması ve garanti kapsamında onarılması halinde, ürün için ödenen bedelin %100’ünün (KDV hariç) geri ödenmesi talebinde bulunma hakkı veriyor. Bunun için kampanya kapsamındaki ürününün alındıktan 30 gün içinde kaydının yapılması ve bir yıl içinde arıza oluşması durumunda arızayı bildirmek için müşteri iletişim merkezinin (0850 222 2237) aranması ve geri ödeme talebinin işleme alınması için de ilgili web sitesindeki kısa formun doldurulması yeterli oluyor. Detaylı bilgi için kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Saat sınırı olmadan 2 yıl lamba garantisi

Projektörlerinin performansı ve tasarımı ile sektörde fark yaratarak Türkiye’de Pazar lideri olan Acer, sunduğu çözünürlük, renk kalitesi, parlaklık ve uzun lamba ömürleriyle de dikkat çekiyor. Acer Projektörler, saat sınırı olmadan 2 yıl lamba garantisi ile geliyor. Taşınabilir, monte edilebilen ve sadece bilgisayardan değil, telefon ya da USB gibi cihazlardan da görüntü aktarmaya imkan veren, farklı kullanım amaçlarına uygun olarak geliştirilen birçok seri ve modelle Acer Projektörler, okulda, evde ya da iş yerlerinde değişen kullanıcı beklentilerini tam olarak karşılıyor.

Ürün serileri, özellikleri ve fiyatlarıyla ilgili daha fazla bilgi için Acer Türkiye ofisiyleiletişime geçebilirsiniz.

Acer Hakkında

1976’da kurulan Acer, günümüzde 160’tan fazla ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük ICT şirketlerinden biridir. Yüzünü geleceğe dönen Acer; donanım, yazılım ve hizmetlerin bir araya gelerek tüketicilere ve işletmelere yeni fırsatlar sunduğu bir dünya oluşturmaya odaklanmıştır. Hizmet tabanlı teknolojilerden Nesnelerin İnterneti, oyunlar ve sanal gerçekliğe kadar birçok alanda Acer; 7000’den fazla çalışanıyla, insanlarla teknoloji arasındaki sınırları kaldıran ürün ve çözümler araştırmaya, tasarlamaya, pazarlamaya, satmaya ve desteklemeye kararlıdır. Daha fazla bilgi için www.acer.com.tr adresini ziyaret edin.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.