Business World Global

Pfizer dünyada ilk 10’a girdi

Pfizer dünyada ilk 10’a girdi
01 Mayıs 2023 - 2:38

Pfizer ‘Dünyanın En Beğenilen Şirketleri’ sıralamasında 8. sırada yer aldı. Pfizer, aynı zamanda geçen yıl da olduğu gibi listenin ilk 10 sıralamasında yer alan tek ilaç şirketi oldu. 

ABD’de yaklaşık 3 bin 700 şirket yöneticisi, müdürü ve analistiyle ortaklaşa yapılan ‘Dünyanın En Beğenilen Şirketleri’ anketİ sonucuna göre; Pfizer ‘Dünyanın En Beğenilen Şirketleri’ sıralamasında 8. sırada yer aldı. Pfizer, aynı zamanda geçen yıl da olduğu gibi listenin ilk 10 sıralamasında yer alan tek ilaç şirketi oldu.

Pfizer Türkiye Çalışan Deneyimi Direktörü Seda Tamur Oğralı, Pfizer’in sıralaması “Bir biyoteknoloji şirketi olarak, hastaların hayatını değiştiren çığır açan yeniliklerle bu önemli başarılara imza attığımız için çok mutluyuz. Hasta ve hasta yakını odaklı yaklaşımımız, küresel gücümüz, yenilikçi bakış açımız ve şirket değerlerini paylaşan, bilim kazanacak anlayışıyla çalışan güçlü ekibimiz sayesinde hedeflerimize ulaşmanın gururunu yaşamaya; başarımızın en önemli faktörü olan insanı, işimizin her aşamasında ön plana çıkarmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

PFIZER TÜRKİYE, SİRİUS OFİSİYLE DÜNYANIN EN İYİ 4. OFİSİ SEÇİLDİ

Öte yandan küresel ofis tasarımı topluluğu için önde gelen çevrimiçi bir kaynak olan Office Snapshots dünyanın en iyi ofislerini belirledi. Studio13, Architects tarafından tasarlanan ve adını gökyüzünün en parlak yıldızından alan Pfizer Türkiye’nin Levent 199’daki Sirius ofisi birçok global şirket ofisinin arasından sıyrılarak dünyanın en iyi 4. ofisi seçildi. Sirius ofis fotoğraflarını ise Mimari ve Still Life Fotoğrafçısı İbrahim Özbunar çekti.

Pfizer Türkiye Çalışan Deneyimi Direktörü Seda Tamur Oğralı, ofislerinin tasarımıyla elde ettikleri başarı hakkında “Değişen ve gelişen yeni dünya çerçevesinde değişen ihtiyaçlarımızı da göz önünde bulundurarak karşımıza çıkabilecek tüm taleplere yanıt veren, kendi içerisinde yaşayan bir ofis mimarisi oluşturduk. Bu değişimi, bir ofis değişiminden öte tüm çalışma dinamiklerimizin yenilenmesi olarak kurguladık. Esnek ve özgür çalışma ortamlarıyla dizayn edilen, birebir ve ekip çalışmalarına uygun çalışma gruplarıyla çalışanlarımıza samimi ve sıcak bir çalışma ortamı imkânı sunduk. Bir ofis değişiminin ötesinde tüm çalışma dinamiklerimizi yenilediğimiz, ekipçe çalışmaya uygun alanlar tasarladığımız, ulaşımı kolay ve şehrin merkezinde bir dünya yaratarak ofis içerisinde harcanan zamanımızı da daha verimli ve inovatif bir hale getirdiğimiz tüm detayları düşünülerek tasarlanmış gökyüzünün en parlak yıldızı Sirius, Pfizer İstanbul ofisinin yeni adı oldu. Her katımızın isimleri içinse yine doğada yer alan dağ, deniz ve ormanlarımızı metaforlaştırarak İstanbul’un kalbinde fakat doğayla iç içe bir yaşam sunarak, yeni Pfizer’de yepyeni bir çalışma kültürü oluşturduk. Ofisimizin tasarım ve yaratım sürecinde emeği geçen ekiplerimiz başta olmak üzere, Studio13, Architects ve bu çatıyı evimiz yapan tüm Pfizerlilere çok teşekkürler” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.