Business World Global

Petlas, zirai ürün grubu kategorisinde sektör lideri

Petlas, zirai ürün grubu kategorisinde sektör lideri
27 Mayıs 2024 - 1:41

AKO Grup bünyesinde faaliyet gösteren Petlas, yenilikçi ve kaliteli ürünleriyle zirai ürün grubu kategorisinde de en çok tercih edilen markaların başında yer alıyor. Tarımın geliştirilmesi ve dışa bağımlılığını sıfıra indirmek için hem ürünleri hem de projeleri ile ön plana çıkan Petlas, ekonomiye katma değer sağlamaya devam ediyor. 

Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında olan ve lastiklerini 130’dan fazla ülkeye ihraç eden Petlas, zirai ürün grubu kategorisinde de en çok tercih edilen marka konumunda bulunuyor. Ürün çeşitliliğinde Türkiye’de lider marka olan Petlas, tarım makinesi ve traktör üreticilerine de orijinal ekipman tedarikçisi rolüyle destek oluyor.

Dışa bağımlılığı en aza indirmek için zirai ürün grubuna karşı ayrı bir hassasiyet gösterdiklerini belirten AKO Grup Yönetim Kurulu Üyesi S. Safa Özcan, “İnovasyona bağlı ruhumuz ile tarım alanında kullanıcıların konforunu artıran ve çevreye zarar vermeyen ürünler geliştiriyoruz. Toprağa ve ekine zarar vermeden ekim ve hasat yapmayı sağlayan zirai lastiklerimiz; performans, dayanıklılık, yakıt tasarrufu ve konfor konularında önemli avantajlar sunuyor. Zirai ürün grubu kategorisinde de en çok tercih edilen marka olarak öne çıkıyoruz. Bu başarı, güçlü yatırım vizyonumuz ve teknolojiye yaptığımız istikrarlı yatırımların bir sonucudur. Petlas olarak temel önceliğimiz;  organizasyonel, endüstriyel ve marka yatırımlarıyla ülke ekonomisine daha nitelikli ve sürdürülebilir katkı sağlamak. Bu anlamda büyümemizi Türkiye’ye katkı yaparak sürdürmek bizlere gurur veriyor. Bu konumumuzu korumak ve daha da güçlendirmek için yeni projeler ve inovasyonlar üzerinde çalışmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]