Business World Global

Öğrencilere “İndirimli Bilet” Uygulaması Başlıyor

Öğrencilere “İndirimli Bilet” Uygulaması Başlıyor
29.162
24 Ekim 2019 - 10:18

JOLLY JOKER GENÇLERİN KALBİNİ FETHEDECEK!  Öğrencilere “İndirimli Bilet” Uygulaması Başlıyor

Canlı müzik performanslarının vazgeçilmez adresi Jolly Joker, gençlerden gelen yoğun talep üzerine “öğrenci bileti” uygulamasını başlattı. Türkiye genelindeki 9 şubesi ile eğlence hayatının lokomotifi olan Jolly Joker’in tüm şubelerinde, sınırlı sayıda bilet indirimli olarak öğrencilere ayrılacak.

Yıl boyunca Türkiye’nin sevilen sanatçılarını, müzikseverler ile buluşturarak eğlence hayatını canlı tutan Jolly Joker, müziği erişilebilir kılan bir projeye imza atarak öğrencilere indirimli bilet uygulamasına geçti. Bugüne kadar müziksever gençlerden gelen yoğun talebe yanıt veren mekan; tüm şubelerinde geçerli olacak uygulamayla bir kez daha gençlerin kalbini fethedecek. Jolly Joker, bu projesi ile gençlerin daha çok konser deneyimi yaşamasını hedefliyor.

Jolly Joker’in; İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep, Antalya, İzmir ve Mersin şubelerinde 25 Ekim Cuma tarihinden itibaren sınırlı sayıda bilet, öğrenciler için indirimli fiyat üzerinden satışa sunulacak. Biletler, Jolly Joker gişelerinden öğrenci kimlik kartı gösterilerek satın alınabilecek.

Jolly Joker’de gerçekleşecek konserlerin biletleri Biletix’ten ve etkinlik gişesinden satın alınabiliyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.