Business World Global

MyEdenred Mobil Uygulaması 500 bin Kullanıcıya Ulaştı…

MyEdenred Mobil Uygulaması 500 bin Kullanıcıya Ulaştı…
05 Eylül 2019 - 10:43

Ticket Restaurant markası ile dünyada yemek çeklerinin kurucusu Edenred, MyEdenred mobil uygulaması ile yemek kartlarını cep telefonlarına taşıyor.

Kullanıcılarına daha zengin, yararlı ve kullanışlı bir deneyim sunan MyEdenred mobil uygulaması son bir yıl içinde yaklaşık 500 bin kullanıcıya ulaştı. Uygulamaya en fazla İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerdeki kullanıcılar ilgi gösterirken, restoran ve kafelerde indirim ve avantajlar sunan Dolu Dolu Kampanyası, uygulamanın en fazla kullanılan bölümü oldu. Kullanıcılar yakınlarındaki kampanyalı restoranları anında görerek karar verebiliyor, kampanyalardan anında haberdar olup bütçelerine göre seçim yapabiliyorlar.

Ayrıca mobil uygulama ile entegre çalışan QR kodla ödeme kullanımı da hızla artıyor. QR kodla ödeme özelliği sayesinde kartı unutma ya da kaybetme derdini de ortadan kaldıran MyEdenred uygulamasında en çok İstanbul Şişli, Ataşehir, Beşiktaş ilçeleriyle Ankara Çankaya’da QR kodla ödeme yapılıyor.

Bu özelliklerin dışında kullanıcıların MyEdenred uygulaması üzerinden bakiye bilgilerini kontrol etmeleri, kartın harcama hareketlerini, harcama noktalarını takip etmeleri ve kartlarını kaybetmeleri durumunda ise mobil uygulama üzerinden tek bir tıkla kartlarını bloke edebilmeleri de mümkün.

Edenred Hakkında:

Edenred; 2018 yılında kart, mobil veya web kaynaklı olmak üzere yaklaşık 28 milyar Euro’luk işlem gerçekleştirmiştir. Kart, mobil, ya da online platform fark etmeksizin Edenred’in sunduğu çözümler, çalışanlar için satın alma gücünün artması, kurumlar için giderlerin etkin yönetimi ve üye işletmeler için de ek satış anlamına gelir. Edenred’in çözümleri aşağıdaki üç ana alan etrafında şekillenmiştir:

  • Çalışan hakları (Ticket Restaurant yemek kartı)
  • Araç ve mobilite çözümleri (Araç Çözümleri, seyahat çözümleri)
  • Tamamlayıcı çözümler (Teşvik ve ödüllendirme çözümleri, sosyal yardım çözümleri, kurumsal ödeme çözümleri)

Grup, Dünya çapında 47 milyonu aşkın çalışan, 830.000 firma ve kamu kuruluşu ve 1,7 milyon üye iş yerinden oluşan benzersiz bir networkü bir araya getirmektedir. Euronext Paris Borsası’nda işlem gören Edenred, 46 ülkede, 8.500’ çalışanıyla hizmet vermektedir.

Bu bültende adı geçen markalar ve logolar Edenred SA’nın ya da grup şirketlerinin tescilli ticari markalarıdır. Önceden izin alınmadan ticari amaçlarla kullanılamaz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.