Business World Global

Multinet UP’tan bir ilk daha.

Multinet UP’tan bir ilk daha.
10 Eylül 2019 - 12:52

Multinet Up bir ilke daha imza attı, Müşteri Hizmetleri Whatsapp üzerinden iletişime başladı. Türkiye’nin yeni nesil finansal teknoloji ve hizmet şirketi Multinet Up, yemek kartı sektöründe bir ilke daha imza atarak müşteri hizmetleri iletişimini Whatsapp üzerinden sağlamaya başladı. Artık müşteriler Multinet Up’ın 444 87 36 numarasına Whatsapp uygulaması üzerinden mesaj göndererek yardım ve bilgi alabilecekler.

Multinet Up, geliştirdiği teknolojiler ve yeni nesil uygulamalarla müşterilerine avantaj ve faydalar sunmaya, onların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu amaç doğrultusunda bir uygulamayı daha devreye alan Multinet Up, mükemmel müşteri deneyimi sunma hedefiyle müşteri hizmetlerini Whatsapp iletişim platformu üzerine taşıdı.

Multinet Up Müşteri Hizmetleri, yeni Whatsapp iletişim hattı üzerinden tüm kart kullanıcılarına, tüm kurumsal müşterilerine ve ayrıca üye iş yerlerine Whatsapp mesajlarıyla hizmet verecek ve işlemlerini anında gerçekleştirecek. Ürün ve hizmetler hakkında bilgi almak isteyen herkes Multinet Up’a yine Whatsapp üzerinden rahatça ulaşabilecek.

Multinet Up CEO’su Demirhan ŞENER konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Multinet Up olarak, müşterilerimize her zaman en yeni teknolojileri, en yenilikçi hizmetleri sunmayı amaçlıyor; ürün ve hizmetlerimizle faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda mükemmel müşteri deneyimi sağlamayı hedefliyoruz. Dolayısıyla, ürün ve hizmetlerimiz hakkında iletişime geçmek isteyen herkesin bize en kolay yoldan ulaşması, sorularına en hızlı şekilde yanıt alması ve talep ettikleri desteğin her ortamda karşılanması gerekiyor. Bu doğrultuda en etkili kanallardan biri olan Whatsapp’ı da iletişim kanallarımız arasına kattık ve Müşteri Hizmetleri iletişimimizi Whatsapp’a taşıdık. Multinet Up Müşteri Hizmetleri artık parmaklarınızın ucu kadar yakınınızda olacak.”

Multinet Up Whatsapp Müşteri Hizmetlerine, Multinet Up internet sitesindeki 444 87 36 numaralı Whatsapp iletişim hattına mesaj atarak ulaşmak mümkün. Multinet Up Whatsapp Müşteri Hizmetleri, 08.00-22.00 saatleri arasında hizmet verecek.

 

Multinet Up Hakkında

Multinet Up, geliştirdiği yenilikçi finansal teknoloji ve hizmetler ile kurum ve kuruluşlara, üye iş yerlerine, tedarikçilerine ve tüketicilere “değer katan” çözümler sunan bir ekosistem olarak hizmet veriyor. 2010 yılından beri Fransız Up Group’un bir parçası olan Multinet Up, ekosisteminde 2 milyon kart kullanıcısı, 40 bin üye iş yeri ve 21.000 kurumsal müşteri barındırıyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.