Business World Global

Mövenpick Malatya Accor’un Türkiye Portföyüne yeni bir değer katıyor.

Mövenpick Malatya Accor’un Türkiye Portföyüne yeni bir değer katıyor.
10.852
02 Aralık 2019 - 20:22

Dünyanın öncü otel gruplarından Accor çatısı altındaki premium segment otel markası Mövenpick, Malatya’da, Malatya Mövenpick olarak hizmete giriyor. Kendine has stili, özgün servisi ve uluslararası kimliğiyle yeni Malatya Mövenpick, Accor Otel Grubu ve Malatya Girişim Grubu arasında 29 Kasım Cuma günü imzalanan sözleşme ile hayata geçirildi.

ACCOR çatısı altındaki lüks otel markası olan Mövenpick Hotels & Resorts, Malatya’nın merkezinde Malatya Mövenpick olarak hizmete giriyor. Uluslararası kimliğiyle premium otel markası Mövenpick, şehrin merkezinde ve şehrin en sevilen yaşam merkezi MalatyaPark AVM’nin hemen yanı başında yer alıyor. Malatya Mövenpick şehrin eşsiz silüetine hakim olan şık, modern ve konforlu 202 odayla hizmet verecek.

Malatya Mövenpick’i hayata geçiren sözleşme Accor Yeni Doğu Avrupa Kıdemli Başkan Yardımcısı Eric Laporte, Accor Otel Grubu Türkiye, Ukrayna ve Gürcistan Başkan Vekili Orkun Petekçi, Accor Otel Grubu Yeni Doğu Avrupa Yatırımlar Direktörü Yalın Yaltıraklı, Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Başdemir, Malatya Girişim GrubuYönetim Kurulu üyeleri Mehmet Kavuk ve Sadullah Ilıcak ve oteli temsilen Otel Genel Müdürü Adnan Devrim’in katılımıyla, Accor Otel Grubu ve Malatya Girişim Grubu arasında 29 Kasım 2019 tarihinde imzalandı.

Malatya Mövenpick içerisinde barındırdığı SPA ve Wellness Center, 24 saat açık fitness salonu, 2 masaj odası, buhar banyosu, saunası, Türk hamamı, güneşlenme alanı, şehrin en modern kapalı havuzu ile şehir siluetine hakim 202 modern ve konforlu odası, içerisinde barındırdığı 1000 kişilikmodern kongre Merkezi ,2000m2lik sağlık klubü ile çok yakında hizmete giriyor.

Accor Hakkında.

Accor, 110 ülkedeki 4.900 otel, resort ve rezidansta benzersiz ve anlamlı deneyimler sunan dünya lideri artırılmış bir misafirperverlik grubudur. Lüksten ekonomiye rakipsiz bir marka portföyüne sahip olan Accor, 50 yıldan fazla bir süredir misafirperverlik becerisi sunmaktadır. Konuklarına konaklamanın ötesinde deneyimler sunan Accor yiyecek ve içecek, eğlence, sağlık ve ortak çalışma markalarıyla yaşamanın, çalışmanın ve eğlenmenin yeni yollarını sunuyor. İş performansını artırmak için Accor’un iş hızlandırıcıları portföyü, konukseverlik dağıtımını, operasyonları ve deneyimi güçlendirir. Konuklar ayrıca, dünyanın en çekici otel sadakat programlarından birine – Le Club AccorHotels’e erişim sağlıyor.

Accor, sürdürülebilir değer yaratmaya derinden bağlıdır ve dünyaya ve topluma sürdürülebilir kazandırmada aktif bir rol oynar. Planet 21 – Acting Here (Gezegen 21 – Burada Başlıyoruz) olumlu bir misafirperverlik deneyimi için çaba sarf ederken, bağış fonu olan Accor Solidarity (Accor Dayanışma), mesleki eğitim ve istihdama erişim yoluyla dezavantajlı grupları güçlendirmektedir.

Accor SA, Euronext Paris Menkul Kıymetler Borsası’nda (ISIN kodu: FR0000120404) ve ABD’deki OTC Piyasasında (Ticker: ACRFY) halka açık olarak listelenmiştir. Daha fazla bilgi için accor.com adresini ziyaret edebilir ya da bizi Twitter ve Facebook’ta takip edebilirsiniz.

Mövenpick Hakkında.

Mövenpick Hotels & Resorts sıradan dakikaları benzersiz bir yolla sıradışı anlara dönüştürür. Lüks, rahat ve kolay bir konuk deneyimi sunan Mövenpick, küçük jestlerin büyük farklar yarattığını gözlemlemiştir. Her öğleden sonra çikolata saati, rahat bir gece uykusu için kişiselleştirilmiş uyku teknolojisi veya sağlıklı ve eğlenceli çocuk menüleri gibi seçeneklerle Mövenpick misafirlerine, iş ortaklarına ve çalışanlarına insani ve samimi bir ortam sunar. Green Globe sertifikası ile en yeşil otel markası olan Mövenpick, sürdürülebilir uygulamalara ve yerel topluluklara özen gösterir.

1973’te İsviçre’de kurulan ancak 1940’lara uzanan yiyecek ve içecek mükemmelliği mirasına sahip olan Mövenpick, 25 ülkede 90’dan fazla otelden oluşan ve büyüyen bir portföye sahiptir. Mövenpick, 110 ülkedeki 4.900 otel ve rezidansda benzersiz deneyimler sunan dünya lideri artırılmış otelcilik grubu olan Accor’un bir parçasıdır.

Malatya Girişim Grubu Hakkında.

Malatya Girişim Grubu; güçlerini ve tecrübelerini birleştirerek; memleketlerine yeni bir vizyon kazandıracak, şehrin modern dokusuna katkı sağlayacak daha iyi ve daha güçlü hizmetler sunarak, kolektif iş yapmaya örnek olacak ticari, sosyal ve kültürel amaçlar içeren değerli çalışmalar gerçekleştirmek üzere ülke çapında bir ilki gerçekleştirerek 33 iş adamının bir araya gelmesi ile 2004 yılında oluşturulmuştur.

Bu amaçtan yola çıkarak vizyonunu; güç birliği ile kolektif iş yapmaya örnek olacak çalışmalar yaparak, tarihi şehrin modern dokusuna, sosyal ve kültürel gelişimine, ilkleri gerçekleştirmek yolu ile liderlik yapmak olarak belirleyen Malatya Girişim Grubu, bu vizyon ışığında aralıksız çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu süre zarfında Avrupa’da yılın AVM ödülünü alan 120,000 m2’lik alışveriş merkezi, 202 odalık Doğu ve Güneydoğu’nun en güzel oteli ve Malatya’da ofis standartlarını zirveye taşıyan 105 bağımsız bölümlü ofis planı ile Malatya Girişim Grubu, Malatya Life projesi ile yaşama farklı bir değer katmaktadır. MGG; Malatya için, Malatyalılar için lazım olan yeni projeler üretmeye devam ediyor ve edecek

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.