Business World Global

Migros Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı ile Baharı Karşılıyor

Migros Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı ile  Baharı Karşılıyor
28 Mart 2019 - 19:04
Migros’un da destekleriyle bu yıl 7’ncisi düzenlenen Adana Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı, bahar için çiçeklenen Adana’yı etkinliklerle süsleyecek. Adana’da bulunan 35 mağazasını ve çalışanlarını seferber eden Migros’un sponsorları arasında bulunduğu karnaval, 3-7 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Kentin birçok farklı noktasında düzenlenecek etkinlikler katılanlara büyük eğlenceler yaşatacak.

Bu yıl 7’ncisi düzenlenen Adana Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı, 3-7 Nisan tarihleri arasında Adanalıları etkinliklerle coşturacak. Karnavala Adana’da bulunan 35 mağazası ve çalışanlarıyla eğlenceye katılan karnaval sponsorlarından Migros, karnaval süresi boyunca mağazalarını portakal çiçekleriyle süsleyecek. Portakal Çiçeği Karnavalı şarkılarının dinletileceği Adana Migros mağazalarında, Karnaval Gazetesi 30 Mart tarihinden itibaren ücretsiz olarak dağıtılacak.

Kostümlü Aile Koşusu Katılımcılarına Migros’tan sürpriz hediyeler!

Karnaval kapsamında 7 Nisan’da düzenlenecek Kostümlü Aile Koşusu, Adana Merkez Park’ta saat 13:00’de başlayacak. Migros sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlik, kostümleriyle gelen herkesin katılımına açık olacak. 800 metrelik bir parkurda düzenlenecek koşuya kayıt yaptırmak isteyeler www.nisandaadanada.com adresi üzerinden veya Adana’da bulunan Migros şubelerinden form doldurabilecekler. Koşudan önce kayıt işlemi yaptıramayan katılımcılara yarışmanın başlangıç noktasında bulunan Migros standında kayıt imkanı tanınacak.

Tüm çocukların aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirmeleri, karnavala etkin katılabilmeleri ve spor yapmaları için birçok sürpriz hazırlayan Migros, Adanalıları etkinliğe davet ediyor.

Migros Aile Kulübü de karnavalda

Karnavala özel kıyafet ve aksesuarlarla katılacak Migros çalışanları, karnaval alanına kurulacak Aile Kulübü standında Migros Aile Kulübü kurslarının tanıtımlarını yaparak katılmak isteyenlerin kayıtlarını alacak. Migros’un Galeria Adana MM Migros mağazasında yer alan Aile Kulübü’nde verdiği ücretsiz kurslar arasında pilates, zumba, teraryum, ahşap boyama, bağlama, işaret dili, pastacılık ve İngilizce kursu gibi birçok farklı seçenek bulunuyor.

Portakal çiçekleriyle turuncu, beyaz, sarı ve yeşil renklerden oluşan bir sanat eserine dönüşen Adana’nın Portakal Çiçeği Karnavalı, Migros’un da katkılarıyla her geçen yıl daha da büyüyor. Karnavala bu yıl yüzbinlerce kişinin katılım sağlaması bekleniyor.

7. Adana Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki hesapları takip edebilirsiniz.

Facebook.com/NisandaAdanada
Twitter.com/NisandaAdanada
Instagram.com/NisandaAdanada
YouTube.com/NisandaAdanada

www.NisandaAdanada.com

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.