Business World Global

Lüks markalar İstanbul’da The Luxury Network’te buluşacak

Lüks markalar İstanbul’da The Luxury Network’te buluşacak
22 Eylül 2022 - 17:41
İngiliz medyası tarafından “Lüks markalar için yeni nesil pazarlama” olarak tanımlanan dünyanın önde gelen lüks marka pazarlama grubu Londra merkezli The Luxury Network, her yıl farklı bir ülke ve şehirde gerçekleştirdiği The Luxury Network Awards ile dünyaca ünlü lüks markaları bu yıl İstanbul’da buluşturacak.
Moskova, Beyrut, Dubai ve Doha’dan sonra bu yıl İstanbul’da 5.si düzenlenecek olan The Luxury Network Awards, Beşiktaş’taki Shang-ri La Bosphorus Hotel’de düzenlenen basın toplantısı ile tanıtıldı.
The Luxury Network, Türk markalarına da hizmet veriyor.
TLN International Global CEO’su Fares Ghattas’ın ev sahipliği yaptığı toplantıda The Luxury Network Awards Ödül Töreni’nin ana sponsoru olan Bitexen’in Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem ile  Shang-ri La Bosphorus Hotel Genel Müdürü T.J Joulak, Kiss FM Yönetim Kurulu Başkanı Cuneyt Ortan, The Luxury Network Türkiye Genel Müdürü Erdem Akçıl ve The Luxury Network MAG Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Gökhan Kimsesizcan hazır bulundu.
2007’den beri Avrupa, Asya, Afrika, Avustralya, Orta Doğu ve Amerika’nın önde gelen lüks markalarıyla çalışan The Luxury Network olarak bu yıl The Luxury Network International Awards için ev sahibi şehir olarak İstanbul’u belirlediklerini söyleyen TLN International Global CEO’su Fares Ghattas, dünyanın 40 şehirdeki ofisleri arasında İstanbul’un da yer aldığını duyurdu.
The Luxury Network’un iş birliği yaptığı lüks markalar, hizmet alanları ve Türkiye’deki yeni projeleri hakkında bilgi veren Fares Ghattas, gayrimenkulden otomotive, mücevherden turizme kadar çeşitli alanlarda 300 seçkin üye markayla ortak projeler yaptıklarını söyledi.
Markalar arası işbirliği ve ortaklıklar yoluyla müşterilerine yeni deneyimler sunduklarını belirten Fares Ghattas, The Luxury Network Awards’da 20 farklı kategoride dünyanın ve Türkiye’nin en köklü ve lüks markalarının ödüllendirileceğini söyledi.
Lüks sektöründe dünyanın tek ve en büyük ödül törenini düzenlediklerini belirten The Luxury Network Türkiye CEO’su Erdem Akçıl, küresel düzeydeki lüks markaları ve Türkiye’nin köklü firmalarını İstanbul’da bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.
Türk Markaları The Luxury Network MAG ile Dünyaya Açılacak
TLN International Global CEO’su Fares Ghattas, Londra merkezli The Luxury Network’un yayınladığı The Luxury Network MAG adlı dergilerinin Dubai ve Katar’dan sonra Gökhan Kimsesizcan’ın Genel Yayın Yönetmenliğinde İstanbul’da da yayın hayatına başlayacağını duyurdu.
Tüm Dünyadan Gelen Misafirlere Türkiye’nin Tanıtımı Yapılacak
Bitexen ana sponsorluğunda 5.si düzenlenecek olan The Luxury Network Awards Ödül Töreni’nin Türkiye’nin tanıtımına da büyük katkı sağlayacağını söyleyen Shang-ri La Bosphorus Hotel’in Genel Müdürü TJ Joulak, Amerika, Avrupa ve Ortadoğu’dan gelecek olan konukların katılımıyla dünyanın dört bir yanından ve Türkiye’den gelecek misafirlere en iyi hizmeti sunarak ağırlayacak olmaktan dolayı çok heyecanlı olduklarını ifade etti.
Sunuculuğunu Özge Ulusoy’un İngilizce ve Türkçe olarak yapacağı The Luxury Network Awards’da ünlü sanatçılar Andy Madadian ve Shani Rigsbee şarkılarıyla, Carol Samaha da performanslarıyla 30 Eylül Cuma akşamı Beşiktaş’taki Shang-ri La Bosphorus Hotel’de unutulmaz bir deneyim ve eğlence yaşatacak.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.