Business World Global

Küçük Maliyetlerle Globalleşmek Mümkün.

Küçük Maliyetlerle Globalleşmek Mümkün.
29.661
30 Aralık 2019 - 22:21

Dünya küreselleşme sürecini tamamlarken iş dünyası da global dünyaya ayak uydurdu. Artık yalnızca büyük şirketler değil küçük şirketler de dünyaya açılıyor. 23 ülke, 54 şehir ve 160 lokasyona yayılan hazır ofis fikrinin mucidi Servcorp, Forbes 500 listesinde yer alan 41 şirkete ev sahipliği yapıyor. Sanal ofis, hazır ofis, coworking alanı, toplantı odaları gibi çeşitli çalışma alanları çözümleri sunan Servcorp’un, Servcorp Topluluğu adını verdiği iş ağı sayesinde de 60 binden fazla Servcorp müşterisi birbiriyle iletişim kurarak işbirliği yapabiliyor. Servcorp’un Türkiye Direktörü Damla Özgönül, “Türkiye’de ofisi olan bir Türk iş insanı, ister Londra’ya gitsin ister Doha’ya ek bir maliyet olmaksızın toplantılarını yapabileceği, çalışmalarını sürdürebileceği Servcorp ofisine kolayca erişebiliyor” ifadelerini kullandı.

Dünya hızla küreselleşiyor. Global dünyaya ayak uyduran şirketler geleceğe emin adımlarla ilerliyor. Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) ‘Türkiye’nin ilk 1000 ihracatçı firması’ raporu verileri, 2004 yılından bugüne yalnız dev şirketlerin değil küçük şirketlerin de büyük ihracat rakamlarına ulaşabildiğini ortaya koydu. İhracatta önemli olan paydaş yaratma, gidilecek ülkede temsilciye ve ofise sahip olma ihtiyacına cevap veren Servcorp, Forbes 500 listesinde yer alan 41 şirkete hizmet veriyor. Sanal ofis, hazır ofis, coworking alanı, toplantı odaları gibi çeşitli çalışma alanları çözümleri sunan Servcorp’un, Servcorp Topluluğu adını verdiği iş ağı sayesinde de 60 binden fazla Servcorp müşterisi birbiriyle iletişim kurarak işbirliği yapabiliyor.

23 ülke, 54 şehir ve 160 lokasyonda ofisiniz olsun

Türkiye’de İstanbul’da yer alan Tekfen Tower ve Nişantaşı Orjin lokasyonlarında ofis sahibi olan şirketlerin Servcorp’un 160 lokasyondaki ofis kullanım haklarına da sahip olduğunun altını çizen Servcorp Türkiye Direktörü Damla Özgönül, “Müşterilerimiz tek bir ofis kiralaması ile 160 lokasyonda ofis kullanım hakkına sahip oluyor. Bunun yanında Servcorp topluluğuyla 60 binin üzerindeki müşterimiz, birbirleriyle iletişim kurma olanağına sahip oluyor. Böylece çok çeşitli ‘business to business’ dediğimiz işbirlikleri ortaya çıkıyor. Servcorp, şirketlerin hem dünya ile hem de birbirileriyle aralarında bağ kurmalarına yardımcı oluyor” şeklinde konuştu.

Ofislerine her geçen gün bir yenisini ekleyen Servcorp, 2019 yılında, New York, Tokyo, Riyad ve Berlin’de kurduğu yeni ofislerinin yanı sıra 19 yeni ‘co-working’ alanı açtı. 2020’deyse Şangay ve Filipinlerde açılacak yeni ofisler Servcorp’un global ağına eklenecek.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.