Business World GlobalTüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Kordsa, Sao Paulo Beton Fuarı’nda.

Kordsa, Sao Paulo Beton Fuarı’nda.
7.852
19 Ağustos 2019 - 11:29

Kordsa, yenilikçi sentetik fiber donatıları KraTos ile Sao Paulo Beton Fuarı’na katıldı.

Lastik ve inşaat güçlendirme ile kompozit teknolojileri pazarlarının global oyuncusu Kordsa, inşaat güçlendirme donatıları KraTos’u Güney Amerika’da çimento ve beton sektörünün inovatif ürünler ve teknolojilerini içeren önemli buluşmalarından biri olan Sao Paulo Beton Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle buluşturdu. Kordsa’yı fuarda Brezilya’daki şirketi olana Kordsa Brasil S/A temsil etti.

Güçlendirme lideri Kordsa, 14-16 Ağutos tarihleri arasında Sao Paulo’da gerçekleşen 12. Güney Amerika Beton Fuarı’na katıldı. Şirketleri, müşteri adayları ile buluşturan fuar sektör oyuncularının yeni ürünlerinin tanıtımı için ideal bir platform oluşturuyor. Dünya genelindeki 12 üretim tesisinden biri de Brezilya’da bulunan Kordsa ise Beton Fuarı’nı Brezilya’daki iş fırsatlarını yakalamak ve yeni iş kollarını fabrikası olan yerel bölgelerde de yayabilmek için bir fırsat olarak değerlendiriyor.

Fuara, makine aletleri, hafriyat ve zemin işleme ekipmanları, beton pompaları, kesme ve katlama makineleri, kamyon üreticileri, ölçüm ekipmanları, kalıplar ve dolgular, yazılım şirketleri ve analitik laboratuvarlar dahil olmak üzere 150’den fazla segmentte yer alan 400’ün üzerindeki hazır beton tedarikçileri, çimento tedarikçileri, hazır beton ve çimento katkı tedarikçileri, tedarikçilerin ticari müşterileri, yerel ve uluslararası müteahhit şirketler, eyalet ve devlet kuruluşlarında çalışan karar vericiler katıldı.

Kordsa fuarda yenlikçi inşaat güçlendirme donatıları KraTos’u sergiledi. Uluslararası sentetik fiber pazarında ilk Türk ürünü olan KraTos, hızlı uygulanabilirliği, kullanım kolaylığı, verimliliği, iş gücü ve yüksek performansı nedeniyle birçok prestijli projede tercih ediliyor. Kordsa standını ziyaret eden fuar katılımcıları ilk elden ve yakından Kratos’un özelliklerini öğrendiler ve Kordsa’nın sentetik fiber donatıları konusundaki yetkinliklerini görme şansını yakaladılar.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.