Business World Global

Konica Minolta bizhub i-Series Grubunu Yeni Renkli A3 MFP’ler ile Genişletiyor.

Konica Minolta bizhub i-Series Grubunu Yeni Renkli A3 MFP’ler ile Genişletiyor.
07 Şubat 2020 - 19:08

Birinci sınıf baskı teknolojisi lideri Konica Minolta, üç yeni renkli A3 çok işlevli yazıcıyı (MFP) piyasaya sürerek yeni bizhub i-Series ürün grubu yelpazesini genişletti. Yeni bizhub C450i, bizhub C550i ve bizhub C650i, dijital iş akışlarını güçlendirmek için tasarlanmış yeni nesil çok fonksiyonlu cihaz portföyünün parçaları. Bizhub i-Series ürün grubundaki tüm modeller gibi, yeni eklenen bu ürünler de ofis ağını güçlendirmeye yönelik güvenli ve akıllı bir teknoloji merkezi olarak hizmet vererek çok işlevli cihazların, işletmelerin ihtiyaçlarını nasıl karşılayabildiğinin yeni bir örneğini sunuyor.

Üç yeni A3 renkli MFP, mevcut bizhub i-Series modelleri gibi mükemmel kullanım özellikleriyle aynı çağdaş dış tasarıma sahip. Güncellenmiş hızlı kopyalama ekranı ve entegre kılavuzlu çeşitli uygulamalar çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. Buna ek olarak, yeni geliştirilen widget teknolojisi doğrudan MFP’nin ana ekranından gömme ve çalıştırma işlevine izin vererek MFP’nin önünde harcanan zamanı kısaltıyor ve tüm bizhub i-Series cihazlarındaki tanıdık kullanım özelliklerini sunuyor. Güçlü dört çekirdekli CPU, standart 8 GB bellek, 256 GB SSD ve isteğe bağlı 1 TB SSD ile yüksek performanslı çalışma ve hızlı tepki sağlıyor.

Yeni bizhub C450i, C550i ve C650i sırasıyla 45 sayfa/dakika, 55 sayfa/dakika veya 65 sayfa/dakika baskı hızları sunuyor. Konica Minolta Avrupa İş Çözümleri Ürün Yöneticisi Maria Kharlampidi, “Bu üç yeni MFP, yalnızca belge kullanımı için hızlı, güvenilir çözümler sunmakla kalmaz, aynı zamanda müşterinin dijital ofisinin kalbi haline gelen akıllı cihazlar olarak hizmet verir. Ayrıca, müşterinin yüksek operasyonel verimlilik ihtiyacını her bir MFP çözümünün merkezine yerleştirerek sınıfının en iyi hizmetini sunarak “Uzaktan Servis Platformumuz” aracılığıyla sorun gidermeye yönelik hizmet sağlayabiliriz.”

Yeni MFP’ler, Konica Minolta’nın Dispatcher Suite gibi akıllı iş akışı araçlarıyla ve  bizhub SECURE güvenlik seçenekleri desteği ile birlikte çalışmak için tasarlandı. Bu, işletmelerin belge güvenliğini artırırken etkili baskı yönetimine ve gelişmiş belge akışına sahip olmalarını sağlıyor.

Bununla birlikte, üç yeni MFP’de 300 sayfa konulabilen dubleks tarama belge besleyicisi ve dakikada 280 imaj’a kadar tarama hızı ile geliyor. Yeni yüksek hızlı bizhub i-Series modelleri, ayrıca kağıt ağırlığını ve türünü algılayabilen akıllı kağıt sensörü sayesinde kağıt sıkışmaları yüzünden doğan BT desteği ve onarım masraflarının azaltılmasına yardımcı olur. Konica Minolta çözümleri teknolojisine özgü bu ek özellik, ofis baskı pazarında benzersiz kullanım sağlayarak üretkenliği artırıyor.

Konica Minolta Inc. Hakkında

Konica Minolta, Inc. işletmelere ve topluma yenilikçi çözümler sunan küresel bir teknoloji şirketidir. Gelişmiş görüntüleme, optik, algılama, malzeme ve nano işleme alanındaki temel teknolojilerinin kombinasyonundaki güçlü yönleriyle Konica Minolta kendini müşterilerinin operasyonları ve iş süreçleri sırasında karşılaştığı zorlukları çözmeye yönelik yeni değerler yaratmaya adamıştır. Şirket, Nesnelerin İnterneti (IoT) döneminde görünmeyen zorluklara dair geniş kapsamlı içgörü ile dijital teknolojilerdeki uzmanlığını geliştirerek “One Konica Minolta” olarak dijital bir şirkete dönüşüm sürecinden geçiyor. Bunun yanısıra, Konica Minolta akademik, endüstriyel ve girişimci ortaklarla yapılan çeşitli işbirlikleri ve stratejik ortaklıklar yoluyla açık inovasyon konusunda da aktif. Merkezi Tokyo’da bulunan Konica Minolta, 50 ülkede 44,300’den fazla çalışanı bulunan topluluk şirketlerine sahiptir ve dünya genelinde 150 ülkede ürün ve hizmetler sunmaktadır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.