Business World Global

Koç: Gençlerimize yönelik çalışmaların bizim için ayrı bir önemi var

Koç: Gençlerimize yönelik çalışmaların bizim için ayrı bir önemi var
27 Mayıs 2024 - 1:43

Turkcell, tüm müşterilerinin paketlerindeki GB’ları ikiye katlayan 30’uncu yıl kampanyasının ardından, gençlere özel sunduğu fırsatlarla, 30. yıl kutlamalarına devam ediyor.

Gençlerin favori markalarına özel fırsatlar içeren kampanya, bu yıl Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Sinema Bilet Uygulama Sistemi’ne verilen destek kapsamında hayata geçirilen “1 sinema biletine 1 sinema bileti hediye” avantajıyla başladı.

GNÇ kampanyasını gençlerin beklentilerine kulak vererek planladıklarını söyleyen Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali Taha Koç, “Turkcell olarak 30. yılımızı kutladığımız bu özel dönemde, müşterilerimize sunduğumuz yenilikçi fırsatlarla onların hayatlarına değer katmaya devam ediyoruz. Gençlerimize yönelik çalışmaların bizim için ayrı bir önemi var. Sinema kampanyamızla amacımız, gençlerimizin kültürel ve sanatsal etkinliklere daha fazla katılımını teşvik etmek. 30 yıldır olduğu gibi yine gençlerimizin yanında, yine gençlerimizle yan yanayız. Yaptığı düzenlemelerle efsane sinema kampanyamızı tekrar gençlerimizle buluşturmamızı sağlayan Kültür ve Turizm Bakanlığımıza ve Sinema Genel Müdürlüğü’ne teşekkür ediyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]