Business World Global

Kastamonu İtalya, Ürettiği Özel Koleksiyon ile SICAM Fuarı’nda

Kastamonu İtalya, Ürettiği Özel Koleksiyon ile SICAM Fuarı’nda
28.163
31 Ekim 2019 - 9:27

İtalya’nın Pordenone kentinde gerçekleştirilen, sektörün en prestijli fuarlarından SICAM’a bu yıl ikinci kez katılan Kastamonu Entegre, Pomposa Tesisleri’nde İtalya’ya özel geliştirdiği yeni ham ve melamin kaplı yonga levha koleksiyonunu sektörle buluşturdu.

 

Geçtiğimiz yıl İtalya’da üretime başlayan Kastamonu Entegre15-18 Ekim 2019 tarihlerinde İtalya’da gerçekleşen SICAM Fuarı’na katılım gösterdi. İtalya’da ürettiği ham ve melamin kaplı yonga levha koleksiyonuyla dünyanın en önemli mobilya fuarlarından SICAM Fuarı’na katılan firma, sektörün önde gelen temsilcileri ve müşterileri ile buluşarak İtalyan pazarındaki bağlantılarını güçlendirdi.

Standın tasarımını, Pesaro kentindeki Kastamonu Entegre Design Center’ın da iç mekân düzenlemesini gerçekleştiren İtalyan mimar üstlendi. Bu yılki Kastamonu İtalya stand konsepti, müşterilerin ve fuara gelen profesyonellerin kendilerini rahat hissetmelerini sağlayacak biçimde açık alan olarak tasarlandı. Konforu arttırmak için açık renk tonlarının hâkim olduğu ferah buluşma alanları oluşturuldu. Ürünlerin dikkat çekmesini ve fuar alanını gezen ziyaretçiler tarafından daha iyi algılanmasını sağlamak amacıyla koleksiyonlar standın duvarlarının dış yüzeyinde sergilendi.

“Kastamonu Entegre olarak dünyaya entegreyiz”

Stratejik ve doğru yatırımlarla uluslararası rekabette sektörün en güçlü şirketlerden biri haline geldiklerini belirten Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız, yeni pazarlara yönelik hedeflerini şöyle özetledi: “Sektörümüzde dünyanın yedinci, Avrupa’nın dördüncü büyük üreticisiyiz. MDF, yonga levha, laminat parke, kapı paneli üretiminde ise dünyada ilk 4 içerisinde yer alıyoruz. Kastamonu Entegre olarak dünyaya entegreyiz. Hedefimiz, markamızı dünya beşincisi yapmak.”

2018 yılında Pomposa Tesisleri’nin modernizasyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından sektöre yönelik ham ve melamin kaplı yonga levha üretimine başlayan Kastamonu Entegre, 2019 yılında ise Pesaro kentindeki Kastamonu Entegre Design Center’ı hizmete açmıştı. Firmanın her türlü dekor ve katma değerli ürününün satışa sunulduğu Kastamonu Design Center’da müşteriler beğenileri doğrultusunda kendi dekorlarını geliştirip tasarlayabiliyorlar.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    sanalbasin.com üyesidir

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.