Business World GlobalTüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

İşbir Sentetik’ten Maske Yatırımı

İşbir Sentetik’ten Maske Yatırımı
52.059
04 Aralık 2020 - 21:12

İşbir Sentetik, Koronavirüs ile mücadele kapsamında İşbir Mask yatırımını hayata geçirdi.

Ekim ayı itibari ile hijyenik maske üretimine başlayan firma, maskelerin yüzde 20’sini çalışanları için üretiyor. Güvenli üretim çerçevesinde ve hijyen koşullarına uygun olarak üretilen ürünler, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere pek çok sertifikaya da sahip. Ayda 2 bin adet olarak üretilen maskeler, aynı zamanda yüzde 99 oranında koruma sağlıyor. 3 kat özelliğinin yanı sıra Melt Blown kumaş filtresi sayesinde de havadaki damlacıklar yoluyla bulaşan virüslerin solunması engelleniyor.

İşbir Yatak Uyku Merkezlerinde Satışa Sunuluyor

Tüketici sağlığının her şeyden önemli olduğuna dikkat çeken İşbir Holding Ceo’su  Metin Gültepe, “Gördük ki, bu dönemde yapılan merdiven altı maske üretimleri tüketici sağlığını tehlikeye atıyor. Biz de, bu anlamda dokuma sanayisinde yıllara dayanan bilgi birikimimizi hızlı bir şekilde hayata geçirme gerekliliği hissettik. Bu nedenle, yaklaşık 1 milyon TL’lik yatırımla hijyenik maske üretimimize başladık. Başta, çalışanlarımızın sağlığı için devreye soktuğumuz maske üretimimizi tüketici nezdinde gelen yoğun talepler doğrultusunda o tarafa taşıdık. Üretimine başladığımız maskelerin, İşbir Online aracılığıyla e-ticaret siteleri üzerinden satışı yapılıyor. Bununla birlikte İşbir’in son tüketiciyle buluşan markası İşbir Yatak Uyku Merkezlerinde de maskelerimizin satışına başlandı.” diye konuştu.

Tüketicilerimiz Güvenle Kullanabilir

Maskelerin gerekli testlerden geçerek sertifikalandırıldığına dikkat çeken Gültepe, “Tip II’ye tam uygunluk belgesine sahip olan maskelerimiz, kalitesiyle ve kullanım ergonomisiyle ön plana çıkıyor. Yıllardır tüketicilerimize sağlıklı uykular sunan İşbir Yatak Uyku Merkezlerimiz artık sağlığın merkezi haline geliyor.

Tüm tüketicilerimiz, üstünde İşbir imzasını ve güvencesini taşıyan maskelerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Ayrıca maskelerimiz, Sağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemi’ne de kayıtlı. Bu konuda hassasiyeti olan tüketicilerimiz barkod numarası ile kolaylıkla sorgulama yapabilirler.” şeklinde konuştu.

Maskeler farklı beğenilere hitap eden beyaz, siyah ve mavi renk alternatifleriyle satışa sunuluyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER
sanalbasin.com üyesidir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.