Business World Global

İş Yatırım Üçüncü Şubesi İzmir’de Açıldı.

İş Yatırım Üçüncü Şubesi İzmir’de Açıldı.
07 Şubat 2020 - 11:12

Kuruluşundan bugüne 24 yıldır sermaye piyasalarında hizmet veren İş Yatırım Menkul Değerler, İzmir’deki üçüncü şubesi ile şube sayısını arttırmaya devam ediyor. Yatırımcılarıyla daimi dirsek temasını temel önceliklerinden biri haline getiren şirketin şube sayısı İzmir 9 Eylül Şubesi ile birlikte ülke genelinde 21’e ulaştı.

1996’dan beri “Yatırımcı Merkezli – Piyasa Odaklı” hizmet anlayışı ile sermaye piyasalarındaki öncü kimliğini sağlamlaştıran İş Yatırım Menkul Değerler, 2019 Aralık itibariyle faaliyete giren İzmir 9 Eylül şubesi ve deneyimli ekibi ile bölgedeki yatımcıların ulusal ve uluslararası piyasalardaki hisse senedi, sabit getirili menkul kıymetler, foreks, türev ve yapılandırılmış ürünlere yönelik yatırımlarına aracılık hizmetini sürdürüyor.

Türkiye’nin en geniş kurumsal ve bireysel müşteri tabanına sahip olan İş Yatırım’ın ülke genelindeki şubeleri ise şu şekilde: İstanbul (Ataşehir, Güneşli, Kalamış, Levent, Maslak, Nişantaşı, Taksim, Yeşilyurt), İzmir (Ege, İzmir, 9 Eylül) ve Ankara (Anadolu, Ankara, Başkent), Adana, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep ve Kayseri.

İş Yatırım 9 Eylül Şubesi adresi

İsmet Kaptan Mahallesi Şehit Nevres Bulvarı Deren Plaza No:10/41 35210 Konak, İzmir   Telefon: (232) 488 90 50 Faks: (232) 488 90 51

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.