Business World Global

iRobot 2022 cirosunu yüzde 50 artıracak

iRobot 2022 cirosunu yüzde 50 artıracak
17 Haziran 2022 - 1:42

iRobot Türkiye Ülke Müdürü Murat Köse, “Bu ürünümüzle de birlikte, orta ve üst segmente odaklanıyoruz. 2022 ciromuzu bu modeller üzerinden yüzde 50 artırmayı hedefliyoruz” dedi.  

Pandemi ile hayatımızda önemi giderek artan teknoloji ve en hassas konumuz olmaya başlayan hijyen, bu alanda üretim yapan markaların da birincil gündem maddesi haline geldi. 20 yıldır bu alanda üretim yapan, sektörünün lideri iRobot’un ürünleri, üstün kalitesiyle dünya genelinde 40 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor.

Aynı zamanda iRobot, veri güvenliğine olan bağlılığı ile güvenilir TÜV Sertifikasyonu alan dünyadaki ilk şirket olarak dikkat çekiyor. Dünyanın en akıllı robot süpürgeleri, iRobot   Genius sayesinde daha da akıllı hale geldi.  iRobot Genius ile Roomba j7 akıllı robot süpürgeniz, devamlı öğrenerek evinize uyum sağlıyor.

‘Orta ve üst segmente odaklanıyoruz’

Roomba j7 Akıllı Robot Süpürge’nin PrecisionVision yön bulma özelliği sayesinde evcil hayvan atıkları, çorap ve kablo gibi engelleri algılayıp onlardan kaçındığını söyleyen

İRobot Türkiye Ülke Müdürü Murat Köse, iRobot Genius teknolojisi sayesinde, algıladığı engelleri Türkçe dil destekli iRobot Home uygulaması aracılığıyla ilettiğini dile getirdi. Yapay zeka sayesinde yeni nesneleri de tanıyabildiğini belirten Köse, ayrıca iRobot Genius yazılımıyla ileride iRobot ürün gamına eklenmesi beklenen diğer hava filtresi gibi ev hijyeni cihazlarının da yönetilmesine olanak sağlanacağını kaydetti.

İRobot’un dünya genelinde daha çok orta ve üst segmentte başarılı olduğunu söyleyen Murat Köse, “Bu yıl ve 2023’te Türkiye’de de bu iki segmentteki modellere odaklanacağız. Böylece 50 milyon TL olan 2021 ciromuzu, 2022’de yüzde 50 artırmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.