Business World Global

Haluk Levent’in tokenı Bitexen’de satışa çıktı

Haluk Levent’in tokenı Bitexen’de satışa çıktı
03 Temmuz 2024 - 4:03

Rock müziğin başarılı ve sevilen ismi, aynı zamanda Ahbap Derneği Başkanı Haluk Levent; Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip dijital varlık alım-satım platformu Bitexen ile iş birliği yapıyor. Bu kapsamda Bitexen ve Bitexen Global’de ön satışa çıkan HALUK Token kullanıcılara sunuldu.

1 Temmuz 13:00 itibarıyla ön satışa sunulan HALUK Token, 10 milyar adet ve 0.05 TL değerinde arz edildi. Gelirleri sosyal fayda amaçlı kullanılacak olan token’ın fiyatının, giriş tutarının altına düşmeyecek şekilde değerlenmesi için maksimum efor ile çalışmalar sürdürülecek. Yakın bir zamanda listelenmesi planlanan token aynı zamanda Haluk Levent hayranlarına da konserlere katılma, Haluk Levent ile birebir tanışma fırsatı, özel ürünler için açılacak açık artırmalara katılma şansı gibi oldukça özel ayrıcalıklar sağlayacak. İlerleyen süreçte Haluk Levent adına çıkarılacak NFT koleksiyonlarının alımında da HALUK Token kullanılacak. Bunun yanında Haluk Levent ve Ahbap Derneği ile de birçok proje ve yardım kampanyalarının da HALUK Token aracılığı ile yapılması planlamalar arasında.   

Bitexen Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem: Haluk Levent ile uzun soluklu bir yola çıkıyoruz

Bitexen’in topluma fayda sağlamayı önemsediğini ve bu nedenle sosyal faydaları yeni teknolojilerle harmanlama hedeflerini vurgulayan Bitexen Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem, “Türkiye’nin en güçlü kripto para borsalarından biri olarak, teknolojiye dayalı yenilikçi yaklaşımımız sayesinde bugüne kadar pek çok proje token’ının ön satışına aracılık ettik. Haluk Levent gibi Türkiye’nin en güvenilir isimlerinin yıllardır ilk sırasında olan biri ile bunlara bir yenisini eklemenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki dönemde Haluk Levent’le birlikte farklı kampanya ve projelere de hız kesmeden devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Haluk Levent: Bütün taraflara yarar sağlayacak bir projeyi hayat geçiriyoruz

Bitexen ile iş birliği yapmaktan keyif duyduğunu belirten Haluk Levent, “Bitexen aracılığıyla ön satışa çıkan HALUK Token, afet gibi toplumun acil yardıma ihtiyaç duyduğu durumlar için kaynak oluşturacak. Ön satışlardan elde edilecek gelirin tamamını ileride oluşabilecek yardımlar için kullanmak hedefi ile sistemde tutacağız. Böylece hem kaynak yaratmak için her zaman hazır durumda olunacak hem de token’ı destekleyerek yatırımcılarına da fayda sağlayacağız. Hem yatırımcıların hem de yardımseverlerin yüzünü güldürecek olan bu token’ı Bitexen ile birlikte ön satışa sunduğumuz için ve ilk görüşmelere başladığımız günden beri gösterdikleri profesyonelce yaklaşım için kendilerine gönülden teşekkür ediyorum. Onlarla birlikte olduğum için gönlüm çok rahat” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.

[reklam]