Business World Global

General Mobile, GM Phoenix 5G ve GM 24 Pro’yu görücüye çıkardı

General Mobile, GM Phoenix 5G ve GM 24 Pro’yu görücüye çıkardı
16 Ağustos 2023 - 16:38

Yerli teknoloji devi General Mobile, gerçekleştirdiği #GücüSerbestBırak konseptli lansmanında yeni ürünlerini tanıttı.

Merakla beklenen GM Phoenix 5G ve GM 24 Pro ürünlerini kullanıcılarının beğenisine sunan General Mobile lansmanında genişbant çözümlerine, akıllı ev ürünlerine ve giyilebilir aksesuarlarına da yer verdi.

“İş modelimizi her geçen gün geliştiriyor ve genişletiyoruz”

Lansmana ev sahipliği yapan General Mobile Strateji ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlkay Cihaner; “General Mobile olarak 2005 yılından bu yana sürdürdüğümüz başarılı iş modelimizi, genişleyen tüketici trendleri, gelişen teknolojiler ve dönüşen iş modelleri ile birlikte biz de her geçen gün geliştiriyor ve genişletiyoruz. Bu doğrultuda akıllı telefonla ile yakaladığımız başarıyı, bir teknoloji ekosistemi oluşturmak noktasında da sürdürüyoruz.” dedi.

“9 milyon adet Wi-Fi 6 Home Gateway ürünümüz ile Hindistan’da %25 pazar payına ulaşacağız”

Genişbant ürünlerine de değinen Cihaner; “General Mobile markamızın teknoloji ekosistemi dönüşümünü sağlayarak 360 derece fayda odaklı bir yapı tasarlıyoruz ve 5G inisiyatifi bunun en önemli parçalarından birisi. Bu doğrultuda merkezi Tayvan’da bulunan dünyanın en büyük elektronik üreticisi Foxconn ile güçlerimizi birleştirdik.  5G genişbant ve sabit genişbant ürünlerini Foxconn ile birlikte geliştiriyor ve tüm dünyaya satışını gerçekleştiriyoruz. Yakın zamanda Hindistan’ın en büyük mobil operatörlerinden biri ile anlaşma sağladık. Yıllık 9 milyon adet ile Hindistan’da %25 pazar payına ulaşacak bu anlaşma ile birlikte ayda 750 bin adet General Mobile Wi-Fi 6 Home Gateway ürünü satışını gerçekleştireceğiz.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları businessworldglobal.com'a aittir, haberleri kopyalamayınız.